Verpakovska vārti nodrošina neizšķirtu

Horvātijas čempionāta spēlē sestdien vārtus guva Latvijas valstsvienības uzbrucējs Māris Verpakovskis, bet viņa klubs Splitas «Hajduk» nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar «Rijek».

Spēles piektajā minūtē vadībā izvirzījās «Rijek», kad precīzs raidījums padevās Anasam Šarbini. Tomēr «Rijek» uzvaru nosargāt neizdevās, turklāt komanda lielāko mača daļu aizvadīja desmit spēlētāju sastāvā, jo 17. minūtē no laukuma tika noraidīts «Rijek» spēlētājs Igros Čaglajs. Jau divas minūtes pēc noraidījuma izcēlās Verpakovskis, panākot izlīdzinājumu.

Pēc aizvadītās spēles Horvātijas čempionāta kopvērtējumā ar 49 punktiem pirmajā vietā atrodas Zagrebas «Dinamo», bet otro vietu ar 38 punktiem ieņem «Rijek». Trešajā vietā ar 34 punktiem atrodas Verpakovska pārstāvētā «Hajduk» komanda.