Verpakovska klubs sezonu sāk ar zaudējumu

Spānijas otrās spēcīgākās līgas - «Liga Adelante» - jauno sezonu sestdien ar zaudējumu uzsāka Latvijas izlases uzbrucēja Māra Verpakovska pārstāvētā «Celta Vigo».

«Celta Vigo» savā laukumā ar 0:1 zaudēja «Girona» futbolistiem. Vienīgos vārtus spēles 60. minūtē guva Haime Durans, bet Verpakovskis spēlē iesaistījās mača 83. minūtē.

Jau ziņots, ka Verpakovskis līgumu ar «Celta Vigo» noslēdza šīgada 18. augustā. Kijevas «Dinamo» klubam piederošais uzbrucējs Spānijas komandai ir izīrēts uz vienu sezonu.

Pagājušajā sezonā «Celta Vigo» Spānijas otrajā spēcīgākajā līgā ierindojās 16. vietā 22 komandu konkurencē. 42 aizvadītajos mačos klubs izcīnīja 13 uzvaras un piedzīvoja 16 zaudējumus, bet vēl 13 spēlēs cīnījās neizšķirti.