«Nordea» Rīgas maratonā «Lattelecom» nodrošinās pasaules līmeņa tehnoloģiskās inovācijas

FOTO: «Apollo»

«Nordea» Rīgas maratons, kas norisināsies pēc trim nedēļām, 22. maijā, būs līdz šim tehnoloģiski inovatīvākais Nordea Rīgas maratons – «Lattelecom» kā maratona tehnoloģiskais partneris šogad piedāvās interaktīvu iespēju līdzjutējiem ar video sveicienu atbalstīt savus maratonistus. Šādu iespēju saviem dalībniekiem piedāvā arī slavenais Ņujorkas maratons.

www.uzmundrini.lv

«Visiem sportistiem ir sen zināms, ka tieši līdzjutēju atbalsts dod papildus impulsu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. «Lattelecom» kā Latvijas vadošajam informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares uzņēmumam un maratona tehnoloģiju partnerim ir svarīgi, lai šis pasākums būtu arī tehnoloģiski moderns, tādēļ katru gadu cenšamies palielināt tehnoloģisko inovāciju klātbūtni maratonā. Mūsu komanda ir čakli strādājusi, lai, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas, Nordea Rīgas maratona dalībnieki saņemtu uzmundrinājumus no saviem līdzjutējiem tieši tad, kad tas ir visvairāk vajadzīgs,» norāda «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

www.uzmundrini.lv

www.uzmundrini.lv

Informācija par ekrānu atrašanās vietām trasē tiks paziņota visiem dalībniekiem un līdzjutējiem pirms 22. maija.

«Lattelecom» nodrošinātie maratona tehnoloģiskie risinājumi:

- Skriešanas intensitātes špikeris, ar kura palīdzību ir iespējams trasē sekot līdzi noskrietajai distancei un tajā pavadītajam laikam. Maratona expo laikā, ievadot datorā savu izvēlēto distanci un vēlamo finišēšanas laiku, ikviens interesents, kas skries 10, 21, un 42 km distanci, saņems aproci ar vēlamo skriešanas laika sadalījumu pa posmiem. Tas palīdzēs sekot līdzi ātrumam un ļaus regulēt skriešanas intensitāti.

- Īsziņa ar rezultātu. Arī šogad katrs dalībnieks, šķērsojot finiša līniju, saņems savu rezultātu īsziņā uz mobilo tālruni.

- Elektroniski lejupielādējams diploms – tāpat kā iepriekšējā gadā, pēc finiša ikvienam dalībniekam būs iespēja lejupielādēt personalizētu diplomu ar informāciju par savu rezultātu, vietu, vietu vecuma grupā un vidējo ātrumu.

Nordea Rīgas maratonam šobrīd reģistrējušies 9389 dalībnieku, un lielāko komandu ar 1250 dalībniekiem pieteicis «Lattelecom».

Reģistrēšanās:

www.nordearigasmaratons.lv

Uz augšu