Daugaviņš un Kulda AHL sezonu sāk ar piespēlēm

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārās sezonas pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvēta Binghemtonas «Senators» komanda.

Pagājušās sezonas Kaldera kausa ieguvēji savā laukumā ar 2:3 atzina Hēršijas «Bears» pārākumu.

Latviešu uzbrucējs otrās trešdaļas 12. minūtē skaitliskajā vairākumā asistēja Patrikam Virkočam, kurš samazināja rezultāta starpību līdz 1:2. Daugaviņš metienus pa vārtiem neizdarīja un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tikmēr Artūra Kuldas pārstāvētā Sendžonsas «Ice Caps» izbraukumā ar 4:1 pieveica Providences «Bruins».

Kulda otrās trešdaļas 10. minūtē asistēja Polam Postmā, kurš panāca 2:1 «Ice Caps» komandas labā. Tāpat Latvijas izlases aizsargs nopelnīja četras soda minūtes, izdarīja divus metienus un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.