Bārtulim 1+1, rezultatīvs arī Daugaviņš

Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadītajā naktī pie punktiem tikuši latviešu hokejisti - Oskars Bārtulis un Kaspars Daugaviņš, vēsta [s:39607]

Bārtulis guva vienus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā komanda Adirondakas «Phantoms» ar 6:3 uzvarēja Konektikutas «Whale». Vārtus aizsargs guva pirmā perioda vīdū, bet piespēli atdeva trešājā periodā.

Tikmēr Daugaviņš guva vārtus mačā pret Toronto «Marlies», bet Binghamtonas «Senators» piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Spēli aizvadīja arī Arturs Kulda - viņa pārstāvētā Sendžonas «IceCaps» ar 1:0 uzvarēja Mančesteras «Monarchs». Aizsargam nav rezultativitātes punktu šajā mačā.