Daugaviņam trešie vārti četrās spēlēs

Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlēs aizvadītajā naktī laukumā devās visi trīs latviešu hokejisti - Kaspars Daugaviņš, Oskars Bārtulis un Artūrs Kulda.

Binghemtonas «Senators» komanda viesos ar 5:4 papildlaikā pārspēja Vilksbāres/Skrentonas «Penguins», bet Daugaviņš ar precīzu metienu izcēlās trešā perioda 12. minūtē, kad izvirzīja «senatorus» vadībā ar 4:3.

Daugaviņš aizvadītajās četrās spēlēs ir guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Bārtuļa pārstāvētā Adirondakas «Phantoms» komanda izbraukumā ar 2:6 kapitulēja Sirakūzu «Crunch». Latviešu aizsargs šajā mačā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tikmēr Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas «IceCaps» savā laukumā ar 6:2 uzvarēja Hemiltonas «Bulldogs». Kulda nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.