Piecgadīgās Eiprilas pazušana: Bridžersu apsūdz nolaupīšanā un slepkavībā

FOTO: AFP/Scanpix

Policija Lielbritānijā apstiprinājusi, ka Markam Bridžersam izvirzītas apsūdzības bērna nolaupīšanā un noslepkavošanā. Tikmēr piecgadīgā Eiprila Džounsa vēl nav atrasta, ziņo britu mediji.

46 gadus vecais Bridžers sākotnēji tika apcietināts aizdomās par meitenītes nolaupīšanu, taču sestdien viņam izvirzītas apsūdzības slepkavībā.

Tikmēr pašu meitenīti policisti vairs necer atrast dzīvu.

Likumsargi jau sesto dienu meklē meitenīti, un piektdien tika pieaicināti arī kinologi ar suņiem, kas specializējas mirstīgo atlieku meklēšanā.

Policisti preses konferencē sestdien uzteica operatīvo dienestu un sabiedrības centienus atrast Eiprilu.

Kā ziņots, piektdien policijā saņemtas satraucošas aculiecinieku liecības - kāds vīrietis dienu pēc Eiprilas pazušanas redzēts, ejot virzienā upi ar maisu.

Jau ziņots, ka Lielbritānijas iedzīvotāji satriekti par piecus gadus vecās meitenītes Eiprilas Džounsa nolaupīšanu. Ziņas par pazudušo meitenīti pēdējās dienas pāršalc britu medijus.

Tiek ziņots, ka meitenīte pēdējo reizi redzēta pirmdien, kad ap plkst.19 vakarā iekāpa «Land Rover» automašīnā.

Trešdien likumsargi nākuši klajā ar paziņojumu, oficiāli nosaucot, ka aizdomās par meitenītes nolaupīšanu tiek turēts 46 gadus vecais bijušais karavīrs Marks Bridžers, kuru Džounsu ģimene labi pazīst.

Policija otrdienas pēcpusdienā aizturēja Bridžersu, mēģinot noskaidrot, kas ar meitenīti noticis. Likumsargi arīdzan izplatījuši automašīnas fotogrāfiju, un domā, ka tā pieder aizdomās turētajam.

Eiprila liktenīgajā pirmdienas vakarā ar citiem bērniem spēlējusies mājas pagalmā. Meitenīte bijusi Bridžersa divu meitu - deviņus gadus vecās Sofijas un 13 gadus vecās Konoras, draudzene.

Tiek ziņots, ka Bridžers bija šķīries no meiteņu mātes, taču bieži iegriezās apciemot meitas un arī Džonsu ģimeni.

Divas dienas pirms pazušanas Bridžers Eiprilai ļāvis apsēsties pie viņa automašīnas stūres, tāpēc pirmdien nebija pirmā reize, kad meitenīte redzēta viņa automašīnā.

Otrdien satriektajiem meitenītes vecākiem savu atbalstu piedāvāja 2007.gadā Portugālē pazudušās britu meitenītes Medelēnas Makenas vecāki Keita un Gerijs.

Uz augšu