Ārzemniece vecpilsētā paslīd un salauž roku; par nenotīrītu ietvi uzsākta lietvedība

Noledojusi ietve Krišjāņa Barona ielā; attēlam ilustratīva nozīme.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Pirmdien, 3. decembrī, kāda ārzemniece Rīgas vecpilsētā paslīdēja uz ietves un salauza roku, par ko uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par ietves neattīrīšanu no sniega un ledus - vēsta Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Pirmdienas vakarā RPP saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem par kādu sievieti, kura vecpilsētā, nokrītot uz nenotīrītas ietves, salauzusi roku. Uz norādīto adresi devās tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes patruļa.

Kārtības sargi notikuma vietā konstatēja, ka ietve ir tikai daļēji attīrīta no ledus un sniega, kā arī tā nav apkaisīta ar pretslīdes materiāliem.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par nekustamā īpašuma pieguļošās ietves neattīrīšanu no sniega un ledus, kā arī pretslīdes materiālu nekaisīšanu.

Maksimālais sods par šādu pārkāpumu fiziskām personām var sasniegt 350 eiro, bet juridiskām personām – 1400 eiro. Tāpat cietusī, pamatojoties uz noformēto protokolu, var vērsties tiesā par kaitējuma atlīdzību.

Uz augšu