Lauvas uz Bali, Svari uz Parīzi! Ceļojumu plāns katrai horoskopa zīmei

FOTO: Pixabay

Pasaulē ir tik daudz skaistu vietu, kur pavadīt brīvdienas. Bet kā izlemt, kur doties? Dzīvesstila portāls "Your Tango" piedāvā dažādas idejas, kas balstītas astroloģijā un horoskopos. Smelies idejas ceļojumam!

AUNS

Deli, Indija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by India (@india) on

Aunam vispiemērotākais būs ceļojums ar dažādām aktivitātēm, no kurām iespējams gūt krietnu adrenalīna devu. Lēkšana ar izpletni vai gumiju no klints, braukšana ar džipiem vai spīdraidings - auna zodiaka zīmes pārstāvjiem atpūtai vienmēr jābūt elpu aizraujošai.

Auni arī ir ļoti drosmīgi un tiem patīk izaicinājumi - bieži vien tie labprāt ceļo vienatnē un reti kad pieturas pie iepriekš izveidota ceļojuma plāna.

VĒRSIS

Amalfi piekraste, Itālija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amalfi Coast Italy (@amalficoast_italy) on

Vēršu zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk dārgas izpriecas un labākās kvalitātes piedāvājums. Romantiskajā Amalfi piekrastē atrodams gan labs vīns, gan vakariņas un saldie ēdieni - viss, kas komfortu mīlošajam vērsim nepieciešams.

DVĪŅI

Ņujorka, ASV

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Living Destinations (@living_destinations) on

Dvīņi noteikti iemīlēs šo straujo pilsētu, kas, kā zināms, nekad neguļ. Dvīņiem patīk dažādība un sociālā mijiedarbība, līdz ar to šīs pilsētas burzma tiem būs ļoti piemērota. 

Šai horoskopa zīmei nepatīk ilgi atrasties vienā vietā - kustība un pārmaiņas ir tas, kas raksturo dvīņus. Un nav mainīgākas pilsētas par Ņujorku.

VĒZIS

Lielais Barjerrifs, Austrālija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Małgorzata Stępińska (@mstepinska67) on

Lai gan vēži ir lieli mājās sēdētāji, reizēm tiem der izkustēties. Šie horoskopu zīmes pārstāvji visvairāk izbaudīs laisku atpūtu saulē un pie ūdens.

Austrālija šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem noteikti iepatiksies - tur iespējams izpētīt gan virszemes aizraujošo floru un faunu, gan iepazīties ar iepriekš neredzētiem zemūdens iemītniekiem.

LAUVA

Bali, Indonēzija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rod Ruales (@ninjarod) on

Lauvām patīk vietas, kur tie var justies kā karaļi, un Bali noteikti tāda ir. Sala ir mākslinieciska, aizraujoša un iedvesmojoša, kur lauvas var izsliet savas krēpes un ļauties pirmatnējiem aicinājumiem.

Lauvām patīk socializēties, izrādīt laipnību un draudzību, kā arī mēģināt pasauli padarīt labāku, līdz ar to Bali būs īstā vieta, kur pavadīt brīvdienas.

JAUNAVA

Maču Pikču, Peru

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Perú (@peru) on

Apzinīgie un mīlošie jaunavas varēs izbaudīt gan lielisko skatu, gan nelielas fiziskās aktivitātes, dodoties pārgājienos pa Maču Pikču trasēm un parkiem. Jaunavas iedvesmos rūpība un detaļas, ko tie pamanīs senās pilsētās arhitektūrā, izkārtojumā un lauksaimniecības risinājumos.

Jaunavām patīk labi izplānot un izpildīt visus projektus, kuriem tie ķeras klāt, tāpēc Maču Pikču tiem kalpos kā iedvesmas un jauna darba spara avots.

SVARI

Sēnas piekraste, Parīze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bateaux Parisiens (@bateauxparisiens) on

Ceļojums uz Parīzi? Kas gan var būt romantiskāks par šo!

Neatkarīgi no tā, vai svari ceļos vieni vai kopā ar savu otro pusīti, tie izbaudīs šo "mīlestības pilsētu" un visu, ko tā piedāvā - mākslu, mūziku, kultūru, elegantus vakarus un, iespējams, kādu negaidītu iemīlēšanos.

SKORPIONS

Losandželosa, Kalifornija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by First Class Luxury® (@luxury_definition) on

Skorpions ir mierīga, skaista un daudzpusīga horoskopa zīme, gluži tāpat kā Losandželosa. Tur ir teju viss - tuksneši, ielejas, saulainas pludmales un sniegoti kalni.

Šī zodiaka zīme izceļas ar jutekliskumu un radošumu, tāpēc labi iederēsies Losandželosas atmosfērā. Ar ledus kafiju rokās, pastaigājoties pa pilsētas ielām, skorpions starp brīvmāksliniekiem, slaveniem aktieriem un hipsteriem jutīsies kā mājās.

STRĒLNIEKS

Angkora Vata, Kambodža

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 123Milhas (@123milhas) on

Iespējams, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji Kambodžā jau ir bijuši. Strēlniekos mājo īsts ceļotāja gars un tie vienmēr tiecas pēc jaunas pieredzes un zināšanām. Angkora Vata būs īstā vieta, kur tiem smelties iedvesmu, meklējot jaunus apvāršņus filozofijā, misticismā un seno kultūru izpētē.

Šis tempļu komplekss būs īstā vieta strēlniekam, kur pavadīt dažas brīvas dienas.

MEŽĀZIS

Lieldienu sala, Čīle

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alejandro Navas (@aviajarqueson100dias) on

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ikdienā tik smagi strādā, ka viss, kas tiem nepieciešams brīvdienās, ir kārtīga atpūta. Vislabāk tie jūtas vienatnē vai nelielā kompānijā, tāpēc vientuļā Lieldienu sala tiem būs labs brīvdienu galamērķis.

ŪDENSVĪRS

Ātrvilciens Japānā

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kazuma OIS 10年 (高1) (@kz_train) on

Ūdensvīrs vienmēr ir netradicionālā piekritējs, tāpēc šai zodiaka zīmei prieku sagādās kāda sveša kultūra, piemēram, Japānas. Turklāt ceļojums cauri šai valstij vilcienā noteikti būs kas neaizmirstams.

Braucot ar vilcienu caur lielākajām Japānas pilsētām, iespējams gūt ieskatu visā tās plašajā kultūrā - sākot no modes un dzīvesstila, līdz vēsturei.

ZIVIS

Islande

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iceland | Beyond The Lands® (@beyondthelands) on

Islandes ledāji, lagūnas un klintis rada maģisku atmosfēru, kur sapņainās zivtiņas varēs justies kā mājās. 

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti radošas, mākslinieciskas, atklātas un zinātkāras personības, tāpēc Islande un tās lieliskie dabas skati zivīm būtu sapņa piepildījums.

Uz augšu