Pirmdienas horoskops: 1. aprīlis

Nīlzirgs no Magdeburgas Vācijā

FOTO: AP/Scanpix

Horoskops pirmdienai, 1. aprīlim

AUNS Pienākumi būs patiesi daudz un arī atbildības nasta gana liela, tomēr arī atdeve par sevi noteikti neliks vilties! Zvaigznes iesaka vairāk ieklausīties intuīcijā, mazāk uzmanības pievērst apkārtējo viedoklim.

VĒRSIS Tev derētu iegaumēt, ka laime nebūt neslēpjas naudā. Centies veltīt vairāk laika garīgām vērtībām. Piemērots brīdis, lai pabūtu vienatnē, tiktu skaidrībā par sevi, saviem nākotnes plāniem.

DVĪŅI Neskatoties uz to, ka parasti esi ļoti draudzīgs un pretimnākošs pret līdzgaitniekiem, šodien vari kļūt nedaudz ass un skarbs. Nav izslēgts, ka par iemeslu tam var kalpot nesaskaņas ar mīļoto.

VĒZIS Būs samērā grūti prognozēt notikumu gaitu, esi gatavs dažādiem pārsteigumiem, izaicinājumiem. Ja spēsi pielāgoties situācijai, pārmaiņas būs tikai uz labu! Vakarā ieteicams būt piesardzīgākam pie auto stūres.

LAUVA Tu pastiprinātu uzmanību pievērsīsi  ārējam izskatam, ko noteikti ievēros pretējā dzimuma pārstāvji. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem iepazīties romantiskos nolūkos nesagādās nekādas problēmas.

JAUNAVA Būsi nepamierināts ar esošo situāciju. Tieksies mainīt lietas, ieviest savu kārtību it visā. Realizējot nepieciešamās pārmaiņas, centies pārāk neuzspiest savu gribu, jo tā kaitēsi savam sabiedriskajam tēlam.

SVARI Visa veida radošie pienākumi tev sniegs gan morālu, gan arī materiālu gandarījumu. Problemātiskāks šis brīdis var izrādīties tiem Svaru zīmes pārstāvjiem, kuri nepārtraukti atrodas sava šefa uzraudzībā.

SKORPIONS Nevajadzētu vainot apkārtējos savās neveiksmēs. Ja reiz ir gadījusies kādā kļūda, nekautrējies to atzīt! Jo atklātāks tu būsi pret sevi, jo skaidrāk saskatīsi nepieciešamību attīstīties, novērst trūkumus.

STRĒLNIEKS Rīta pusē mīļotais var uzlabot tavu omu tur pat vai visai dienai. Lielisks brīdis, lai pievērstos sabiedriskiem darbiem, meklētu iespējas izpaust savas radošās un pedagoģiskās dotības.

MEŽĀZIS Šobrīd būtiski saglabāt pozitīvu attieksmi pret notiekošo, pat, ja saskaries ar nepatīkamām situācijām. Centies nezaudēt savaldību, kā arī saglabāt iekšējo harmoniju. Vakarā velti vairāk uzmanības ģimenei.

ŪDENSVĪRS Uzmanies no visa veida krāpšanas! Esi iejūtīgāks pret saviem mājiniekiem, kolēģiem, partneriem! Māci savām atvasītēm labo manieru nozīmi, stingrāk pārraugi viņu skolas sekmes.

ZIVIS Pastāv iespēja, ka tavu sirdi pildīs siltas, romantiskas jūtas, kuras savā ziņā nedaudz traucēs veikt ikdienas darbus, veicinās neuzmanīgumu. Būtu lieliski, ja tu spētu striktāk nodalīt darba dzīvi no privātās jomas.

Uz augšu