Pirmdienas horoskops: 27. maijs

Kaija.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Horoskops pirmdienai, 27. maijam. 

AUNS Šobrīd tev var veikties kolektīvi pasākumi, kā arī radošas ieceres. Apkārtējie spēs iedvesmot tevi, palīdzēt noskaņoties uz lietišķas nots. Dienas izskaņā vari saskarties ar otrās pusītes kaprīzēm.

VĒRSIS Praktiskā un piezemētā nostāja pret profesionālajiem pienākumiem palīdzēs ātri tikt galā ar paredzētajiem darbiem, kas nozīmē, atlikušo laiku varēsi veltīt tīkamākām lietām.

DVĪŅI Centies koncentrēties viena noteikta uzdevuma veikšanai, atturoties uzsākt vairākas lietas vienlaicīgi. Šodien nav atbilstošākais mirklis, lai uzsāktu jaunus projektus, veiktu pārrunas ar priekšniecību.

VĒZIS Nav izslēgtas tev veiksmīgas apstākļu sakritības, kuras palīdzēs gūt panākumus ikdienas darba gaitās. Vēlams būt nedaudz piesardzīgākam, kārtojot finansiāla rakstura jautājumus.

LAUVA Panākumi darba lietās būt atkarīgi no tā vai spēsi uztvert lietas ar vēsu prātu, neļauties pēkšņiem emociju uzplūdiem. Saskarsmē ar apkārtējiem var parādīties nelielas nesaprašanās par naudas jautājumiem.

JAUNAVA Iegūsi vērtīgu informāciju, tikai kā nākas apsver iespējas to pareizi izmantot! Ieteicams saglabāt labu garastāvokli, jo ar pesimistisku nostāju tālu nevarēsi tikt. Dienas izskaņā izrunājies ar otro pusīti.

SVARI Lielisks brīdis sabiedriskiem pasākumiem. Tu spēsi pārliecināt, apburt apkārtējos ar savu šarmu un izcilajām oratora dotībām. Tev veiksies arīdzan visa veida analītiski pētnieciskie darbi.

SKORPIONS Lielo nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem. Pilnīgi iespējams, kāds no līdzgaitniekiem palīdzēs tev tikt galā ar sarežģītiem pienākumiem. Vakarpusē esi piesardzīgāks pie stūres.

STRĒLNIEKS Būsi dzīvesprieka un iedvesmas avots apkārtējiem. Paša profesionālajās gaitās jābūt apdomīgākam ar dotajiem solījumiem, nedrīkst pārvērtēt savas iespējas, jāievēro darbu izpildes termiņi.

MEŽĀZIS Finanšu jautājumus labāk kārtot dienas sākumā. Pēcpusdienā iespējami negaidīti notikumi, kas prasīs ātru un nekļūdīgu lēmumu pieņemšanu. Dienas izskaņā ieteicams ātrāk doties pie miera.

ŪDENSVĪRS Tikšanās ar kādu sabiedrībā populāru cilvēku, dos tev  darba sparu visai dienai. Saskarsmē ar kolēģiem atturies no stūrgalvības, jo tā var jūtami iedragāt jūsu profesionālās attiecības.

ZIVIS Diena būs diezgan saspringta, nemierīga tieši darba ziņā. Jau no paša rīt vari saskarties ar neparedzētiem apstākļiem, priekšniecības untumiem. Varbūt sāksi risināt kādus iekavētus jautājumus. 

Uz augšu