Virdžils van Dijks apsteidz Mesi un Ronaldu

Virdžils van Dijks

FOTO: EPA/Scanpix

Par UEFA 2018./2019.gada sezonas labāko spēlētāju ceturtdien Monako nosaukts nīderlandietis Virdžils van Dijks, kurš apsteidzis argentīnieti Lionelu Mesi un portugāli Krištianu Ronaldu.

UEFA ceturtdien par Eiropas labāko spēlētāju atzina nīderlandieti van Dijku, kurš pārstāv Anglijas "Liverpool", ar kuru kopā uzvarēja UEFA Čempionu līgā, kā arī Nīderlandes valstsvienības sastāvā kvalificējās UEFA Nāciju līgas finālam.

Finālisti bija arī "Barcelona" pārstāvis Mesi, kurš bija sezonas labākais vārtu guvējs UEFA Čempionu līgā un Eiropas Zelta futbolzābaka ieguvējs, kā arī desmito reizi izcīnīja Spānijas čempiona titulu, un Turīnas "Juventus" pārstāvošais portugālis Ronaldu, kurš aizvadītajā sezonā izlases rindās kļuva par UEFA Nāciju līgas uzvarētāju, kā arī ar Turīnas klubu izcīnīja savu pirmo Itālijas čempiona titulu, tiekot atzītam par meistarsacīkšu vērtīgāko spēlētāju.

Uzvarētājs kopā ar UEFA gada labāko futbolisti, UEFA Eiropas līgas labāko futbolistu un UEFA Čempionu līgas labākajiem spēlētājiem atsevišķās pozīcijās tika nosaukts UEFA Čempionu līgas grupu turnīra izlozes pasākumā.

Uz augšu