T 20.01.2021.

"Esmu laimīgs, ka man ir meitenes, kuras nemelo un mīl pa īstam." Vai Kiviča un Skulmes sāgai pienācis gals?

Andris Kivičs tiekās ar "It kā Tu kaut ko zinātu?" grāmatas faniem

FOTO: Mārtiņš Otto, TVNET

Vairākas stundas pēc tam, kad svētdienas, 29. septembra, rītā skandalozais mūziķis Andris Kivicš savā "Twitter" kontā rakstīja, ka "viss ir noskaidrojies", viņa un Lienes Skulmes kopīgajā "Instagram" kontā parādījusies bilde ar Kiviča un bijušās sievas Madaras kopīgajām meitām.

Attēlā, kas publicēts arī Kiviča "Twitter" kontā, mūziķis redzams plati smaidīdams. Zem bildes rakstīts:

"Esmu vesels, sirds ritms ir vietā, un atpakaļ dzīvē. Apciemoju. Un es esmu laimīgs, ka man ir meitenes, kuras nemelo un mīl pa īstam. Bez nosacījumiem, vienkārši tāpat."

30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Vien dažas stundas iepriekš Kivičs "Twitter" rakstīja, ka "Puzlīte ir salikusies un viss ir noskaidrojies. Meli, nodevība un high level manipulācija ar visiem." Tiesa, mūziķis nav paskaidrojis, kam tieši veltīti šie vārdi.

Savukārt sestdienas rītā Kivičs divos ierakstos "Facebook" paziņoja, ka viņu piemeklējusi sirdslēkme

"Sirdslēkme, aritmija sākās no rīta. Un deviņas dienas no Lienes ne vēsts," rakstīja mūziķis.

"Es nesaprotu, kā var tā spīdzināt kādu, kuram agrāk tu katru rītu desmit mēnešus saki, ka mīli vairāk nekā vakar un nevari dzīvot bez viņa."

30

Abi ieraksti pēc dažām stundām gan tika izdzēsti.

Jau ziņots, ka pirmais Kiviča un Skulmes strīds esot noticis ceturtdien, 19. septembrī, izklaides centrā "Bowlero". Tajā vakarā Skulmei uz pieres esot uzliktas septiņas šuves, parādoties aculieciniekiem, kas paziņoja, ka tieši Kivičs ir iesitis sievietei. 

Mīlnieki pēc ceturtdienas konflikta sastrīdējušies atkārtoti - piektdien, 20. septembrī - pie Latvijas Nacionālā teātra. Kivičs stāsta, ka abu strīdi abos gadījumos izcēlušies tādēļ, ka Lienei vienmēr esot vairākas versijas par vienu un to pašu stāstu.  

Portālam "Apollo" svētdien nav izdevies sazināties ar mūziķi.

Redaktors iesaka