Vīrietis Liepājā izsaucis mediķus, jo draudzene viņu lūgusi doties prom no dzīvokļa

NMPD automašīna; ilustratīvs foto.

FOTO: Rebeka Žeire/LETA

Liepājā vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par viltus izsaukumu, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Valsts policijā saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Liepājā, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem bija nepieciešama policijas palīdzība, jo sākotnējā informācija liecināja par to, ka būs jāsavalda agresīvs pacients.

Šeršņova stāstīja, ka likumsargiem, ierodoties norādītajā adresē, tika sastapts vīrietis, kurš bija izsaucis NMPD, un viņa draudzene. Vīrietis izsaucis medicīnas darbiniekus, jo sieviete it kā esot slima un uzvedas agresīvi, taču mediķi secināja, ka viņai viss bija kārtībā un medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama.

Policija noskaidroja, ka sieviete vēlējusies, lai vīrietis pamet viņas dzīvokli, taču viņš no viņas dzīvesvietas aiziet nevēlējās, tāpēc izsauca attiecīgos dienestus.

Vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 140 eiro, bet juridiskajām personām - no 140 līdz 1400 eiro, atgādināja Šeršņova.

Uz augšu