Sv 24.01.2021.

Smaga avārija Dobeles pusē. Divu spēkratu sadursmē dzīvību zaudējis vīrietis

FOTO: Twitter/@breakinglv/Mārcis Kuļijevs

Pirmdien, 3.augustā, Dobeles pusē noticis traģisks negadījums, kurā gājis bojā kāds vieglā spēkrata šoferis, vēsta raidījums "Degpunktā".

Īsi pirms plkst. 19 pievakarē, ceļa posmā, kas savieno Jelgavu un Dobeli, valdīja ierastā, ne īpaši saspringtā automašīnu satiksme. Laikapstākļi braucējus nelutināja, bija mākoņains un brīžiem lija lietus.

Diemžēl, kādam "Volkswagen Passat" stūrētājām, kas mēroja ceļu pa minēto šoseju, netālu no apdzīvotas vietas Miltiņi, Dobeles novadā, šis brauciens kļuva par pēdējo viņa mūžā.

Sarkanais braucamrīks iebrauca pretēja joslā, kur frontāli saskrējās ar "Volkswagen Multivan" busiņu. Pēc sadursmes abi spēkrati ielidoja grāvī. Lai no vieglās automašīnas atbrīvotu tajā iespiesto vadītāju, operatīvajiem dienestiem bija jāsauc palīgus no ugunsdzēsēju depo.

Vīri ar hidrauliskajiem instrumentiem darīja ko varēja, cenšoties pēc iespējās ātrāk atbrīvot vadītāju, taču viņam iestājās bezsamaņa, bet jau vēlāk, kad 45 gadus vecais šoferis tika izvilkts no spēkrata, mediķi konstatēja viņa nāvi.

48 gadus vecais kungs, kas vadīja busiņu, tika cauri ar samērā vieglām traumām, taču tik un tā tika aizvests uz slimnīcu papildus izmeklējumu veikšanai.

"Faktiski ir notikusi frontāla sadursme. Īsti nav saprotams, jo ceļa posms ir principā labi pārredzams, taisns, līdz ar to mēs šobrīd skaidrojam tos apstākļus, kas varēja izraisīt negadījumu. Mūsu rīcībā šobrīd nav informācijas, ka kāds no vadītājiem būtu bijis alkohola vai kādu apreibinošu vielu ietekmē," norādīja Dobeles kriminālpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Dainis Vītols.

Par negadījumu šobrīd ir uzsākts kriminālproces pēc panta par noziedzīgu nodarījumu, kas vērsts pret satiksmes drošību.

Zināms, ka daži notikušā aculiecinieki likumsargiem jau ir zināmi, taču policisti aicina atsaukties arī citus, kuri redzēja avāriju, vai varbūt kādam no garāmbraucējiem automašīnā bija uzstādīts video reģistrators un šausminošu mirkli ir izdevies iemūžināt. Izmeklēšanai noderīgu informāciju var sniegt, zvanot pa tālruni 63004230 vai 110.

Video: "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas