No septembra būs izmaiņas vairākos Pierīgas autobusu maršrutos

SIA "Rīgas satiksme" autobuss.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

No 1.septembra būs izmaiņas maršrutā Nr.5432 Rīga-Rāmava-Baloži, Nr.5034 Rīga-Olaine, Nr.5171 Rīga-Pavasari-Virši, Nr.5433 Rīga-Jaunmārupe, Nr.5435 Rīga-Mārupe, Nr.6779 Rīga-Daugmale un Nr.6991 Rīga-Tekstilnieks, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā. 

Izmaiņas veiktas, pielāgojot autobusu kustības sarakstu pasažieru pārvietošanās paradumiem, kā arī uzlabojot ērtības, kas saistītas ar pieturu atrašanās vietu Rīgā.

Maršrutā Rīga-Rāmava-Baloži, Rīga-Olaine un Rīga-Pavasari-Virši tiks mainīts gan esošo reisu izpildes laiks, gan atvērti jauni reisi, gan atsevišķās dienās samazināts to skaits. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusa kustības sarakstu mājaslapā "atd.lv" sadaļā "Kustības saraksti" vai portālā "1188".

Papildus tam maršruta Rīga-Jaunmārupe un Rīga-Mārupe autobusu galapunkts atradīsies pieturā "Rīga (Elizabetes iela)", kas atrodas Satekles ielā (līdz šim galapunkts atradās pieturā "Rīga (Prāgas iela)"). Savukārt maršruta Rīga-Daugmale un Rīga-Tekstilnieks autobusu galapunkts atradīsies pieturā "Rīga (Prāgas iela)", kas atrodas pretī Rīgas starptautiskajai autoostai (līdz šim galapunkts atradās Rīgas starptautiskajā autoostā).

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.