VIDEO ⟩ "Astotais stāvs. Tur sēdēja sieviete..." Pļavniekos izdevies izglābt gados jaunu pāri no pašnāvības

Pļavnieki. Ilustratīvs attēls.

FOTO: LETA/ Zane Bitere

Rīgā, Pļavniekos Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ar policiju veiksmīgi izdevās novērst pašnāvības mēģinājumu, kur pāris draudēja izlēkt no kāda nama astotā stāva loga, vēsta raidījums "Degpunktā".

Gados jaunais pāris dienas vidū draudēja izlēkt no kāda daudzdzīvokļu nama astotā stāva loga. Glābšanas dienesta vīri par bīstamo situāciju Lubānas ielas 115. namā uzzināja ap pulksten 16. Apkārtnē dzīvojošie ziņoja par diviem cilvēkiem, kas, iespējams, grasās lēkt no nama astotā stāva. Glābējiem ierodoties, kāda aptuveni 30 gadus veca sieviete atradās pie palodzes, bet viņai līdzās vīrietis, un, iespējams, abiem bija vienāds nodoms.

"Viņa jau uz karnīzes sēdēja. Astotais stāvs. Tur sēdēja sieviete. Tas no mana kolēģa vārdiem. "Vislabākais" vecums, lai lēktu," raidījumam stāsta stāvvietas apsargs.

Glābšanas operācija noritēja ātri. Ugunsdzēsējiem uzlaužot dzīvokļa ārdurvis, pāri izdevās pasargāt no liktenīgā soļa, ievelkot sievieti un vīrieti atpakaļ dzīvoklī. Tālāk abi nonāca ārstu un policistu rokās, bet pēc brīža aizvesti uz slimnīcu Tvaika ielā, iespējams, lai saņemtu arī psiholoģisku palīdzību.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas