Sv, 25.09.2022.

VIDEO ⟩ Briedis un Manns preses konferencē stāsta par gaidāmo cīņu

Apollo.lv
Briedis un Manns preses konferencē stāsta par gaidāmo cīņu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Mairis Briedis un Arturs Manns, kā arī cīņas promoteris Kalle Zauerlands preses konferencē stāsta par gaidāmo cīņu.

Preses konference norisinājās plkst. 12 "Porsche centrā Rīga", Krasta ielā 54.

Tajā bez abiem bokseriem piedalījās sportistu menedžeri Raimonds Zeps un Daniels Todorovičs, kā arī cīņas promotieris Kalle Zauerlands.

Briedis sestdien "Arēnā Rīga" cīnīsies ar Mannu. Abi bokseri cīnīsies par Briedim piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā. Kā nākamo pretendentu uz šo jostu IBF nozīmējusi austrālieti Džeiju Opetaiju.

Briedim tā būs pirmā cīņa pēc vairāk nekā gada pārtraukuma.

Latvieša pretinieks Manns, kuram dota iesauka "Zibensvīrs", pirmdien atzīmēja savu 31 gada dzimšanas dienu. Profesionālajā boksā viņš ir kopš 2015.gada un šajā laikā 18 cīņās svinējis 17 uzvaras, deviņas no tām ar nokautu.

Pēdējo reizi ringā viņš kāpa pērnā gada jūnijā, kad ar nokautu uzvarēja citu Vācijas bokseri Radu Rašīdu. Kazahstānas pilsētā Aktebē dzimušajam Mannam savulaik piederēja Pasaules Boksa organizācijas (WBO) starptautiskā čempiona josta.

Briedis pērn septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, IBF čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla "The Ring" jostu.

36 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 27 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu - WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu