C, 18.08.2022.

"Mērķtiecīgs uzbrukums policistiem." Jaunākā informācija par mājsēdes naktī uzspridzināto auto

Apollo.lv
"Mērķtiecīgs uzbrukums policistiem." Jaunākā informācija par mājsēdes naktī uzspridzināto auto
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 34
Foto: Valsts policija.

"Tas pilnīgi noteikti ir mērķtiecīgs uzbrukums policistiem, pildot viņu dienesta pienākumus, nodarot arī miesas bojājumus un radot bīstamus apstākļus," sestdien, 30. oktobrī, LTV Ziņu dienestam sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 269. panta otrās daļas - uzbrukums varas pārstāvim un citai valsts amatpersonai, ja uzbrukuma rezultātā nodarīti smagi miesas bojājumi vai izraisītas citas smagas sekas.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem. Izmeklēšana turpinās. Tāpat vīrietim ir piemērots maksimālais sods par epidemioloģisko drošības prasību neievērošanu - 2000 eiro.

"Tas pilnīgi noteikti ir mērķtiecīgs uzbrukums policistiem, pildot viņu dienesta pienākumus, nodarot arī miesas bojājumus un radot bīstamus apstākļus.

Tā ir 269.panta 2.daļa, brīvības atņemšana no 2 līdz 10 gadiem. Protams, par šo mājsēdes pārkāpumu ir administratīvā atbildība, bet tas šobrīd jau ir otršķirīgi, sprādziena izraisīšanai sekas ir pilnīgi citas.

Tālāk raudzīsim, kā viss virzīsies. Bet, katrā ziņā, traģiski. Arī tam cilvēkam - viņš iepriekš nekad mūsu redzeslokā nav nonācis.

Viņam ir ģimene, viss pārējais, un tagad visa dzīve sagandēta!

Kā saka, Dieviņš ir stāvējis visiem klāt, un arī policisti atveseļoties un būs strādātāji, bet šī situācija vēl būs jāpārvar psiholoģiski," norādīja VP priekšnieks Armands Ruks.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu