VIDEO Gada "danks" Eiropas kausā? Strautiņš uzvarā izcēlies ar ļoti efektīgu "slam-dunk"

Basketbolists Artūrs Strautiņš
Basketbolists Artūrs Strautiņš Foto: Paula Čurkste/LETA

Ar ļoti efektīgu epizodi trešdienas Eiropas kausa mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Artūrs Strautiņš.

Itālijas vienība izbraukumā ar rezultātu 87:70 (19:18, 26:18, 20:19, 22:15) apspēlēja Izraēlas komandu Ganneras "Hapoel Gilboa Galil".

Strautiņš trešdien spēlēja 27 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienu no četriem divpunktu metieniem, trīs no septiņiem tālmetieniem un četrus no astoņiem "sodiņiem". Jūrmalnieks arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu, vienreiz pārkāpa noteikumus, tika pie pozitīva +/- rādītāja (+9) un deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Ceturtajā ceturtdaļā Strautiņš izcēlās ar ļoti efektīgu "slam-dunk". Šo epizodi Ganneras komanda ievietoja savā "Twitter" kontā, norādot, ka Strautiņš ar šo bumbas triecienu no augšas ir pieteicies uz sezonas spilgtākā "danka" titulu.