Iepazīšanās šova izbalsošanā tiek salauzta Alises Haijimas sirds

FOTO: Ekrānuzņēmums

Šoreiz iepazīšanās un piedzīvojumu šovā "Mīla kemperī" izbalsošanā tika lemts, ka dosies mājās nevis viens, bet gan veseli divi puiši, kuri vissliktāk tiks galā ar praktisku uzdevumu, labojot salauztas lietas.

Vēl izaicinošāku visu padarīja tas, ka šiem stiprā dzimuma pārstāvjiem bija jāpamet ceļotāju bariņš bez jebkādas atvadīšanās. Tā kā jaunpienācējam Oskaram bija imunitāte, bija apdraudētie visi kemperšova "veterāni". Neskatoties uz iespēju atslābināties, tieši Oskars sacensībās ieguva pirmo vietu un iespēju pirmajam izvēlēties kompanjoni.

"Forši, jo pirmais uzdevums un uzreiz uzvara. Es varēju necensties, bet ko tad man būtu vajadzējis darīt - sēdēt un skatīties? Labāk pastrādāju, nekā vēroju. Es paliku pie Elīnas, kuru izvēlējos jau sākumā. Biju domājis varbūt kaut ko pamainīt, taču izlēmu nemētāties, jo neesmu vēl ticis ar viņu randiņā. Liekas, ka man pienākas jau divi," komentēja Oskars.

Pēc visu rezultātu paziņošanas kļuva skaidrs, ka mājās jādodas Tomam, kā arī Rūdolfam, kurš bija pat ļoti satuvinājies ar dziedātāju Alisi Haijimu - abi tika iemūžināti gan turam rociņas, gan bučojamies.

Visi bija nepatīkami pārsteigti, ka mājās jābrauc tieši Rūdolfam, jo saskanīgais pāris tika izšķirts, atstājot gan Alisi gan Rūdolfu asarās. Vēlāk gan atgūstoties no trieciena, Alise sprieda, ka visticamāk Rūdolfa izbalsošana ir šova puiši viltīgs plāns, kā dabūt brašo puisi prom no šova un mēģināt iekarot dziedātājas sirdi.