38 gadu vecumā aizsaulē devies bijušais Latvijas izlases futbolists Freimanis

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Gints Freimanis
Gints Freimanis Foto: FK Spartaks Jūrmala/Facebook

Pēc cīņas ar ādas vēzi miris bijušais Latvijas izlases futbolists Gints Freimanis.

Savu pirmo spēli Latvijas izlasē Freimanis aizvadīja 2014.gada maijā Baltijas kausa izcīņā pret Lietuvu, tobrīd esot 29 gadus vecs. Kopumā valstsvienības kreklā laukumā līdz 2018.gada vasarai viņš devās 13 mačos, savus vienīgos vārtus gūstot 2017.gada augustā pret Ungāriju.

Freimanis kopā ar izlasi divreiz izcīnīja Baltijas kausu un tika arī pie kapteiņa apsēja.

"Gints Freimanis līdzjutēju atmiņā allaž paliks kā nepiekāpīgs cīnītājs laukumā, kurš negrieza ceļu nevienam pretiniekam un savas komandas labā bija gatavs uz visu. Īsts darba cilvēks ar augstiem dzīves principiem un starojošu labestību," teikts LHF paziņojumā.

Futbolu Freimanis sāka spēlēt Brocēnos komandā, kuru savulaik pārstāvēja arī viņa tēvs. Karjeras laikā spēlējis virknē Latvijas klubu, bet lielākos panākumus guva "Jelgava" rindās - klubā, uz kuru savulaik viņu uzaicināja Dainis Kazakevičs. Kopā ar jelgavniekiem trīs reizes triumfēja Latvijas kausa izcīņā.

Freimanis spēlēja arī Īrijā un Vācijā, bet savus pēdējos mačos aizvadīja sev tik tuvajā Saldus klubā "Leevon". Pēc karjeras beigām bija uzsācis trenera gaitas JFC "Dobele" rindās.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu