Balcera gūtais savainojums nav nopietns

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers.
Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers. Foto: JONATHAN NACKSTRAND/AFP

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers ceturtdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) fināla piektajā spēlē iedzīvojies īstermiņa savainojumā un jau nākamajā mačā varētu atgriezties uz ledus, portālam "Sportacentrs.com" atklāja Balcera pārstāvētā Cīrihes "Lions".

Jau ziņots, ka ceturtdien "Lions" mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto "Lausanne" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-2, nonākot viena panākuma attālumā no čempiontitula.

Balcers guva savainojumu jau pirmajā trešdaļā un paspēja nospēlēt tikai trīs minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem.

"Lions" pēc tam norādīja, ka Balcera savainojums ir īstermiņa un pastāv iespēja, ka jau nākamajā mačā Latvijas hokejists varēs palīdzēt Cīrihes vienībai.

Pusfinālā "Lions" ar 4-0 pieveica "Zug", bet "Lausanne" ar 4-1 - "Fribourg-Gotteron".

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".