Sestdien Pasaules kausā debitēs četru grupu komandas

LETA
Kanāda pret Franciju
Kanāda pret Franciju Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas vīriešu basketbola izlase 26. augustā Džakartā nespēlēs, bet Pasaules kausa finālturnīru uzsāks B, C, F un G grupu komandas.

B grupā plkst.11 pēc Latvijas laika (arī turpmāk norādīts Latvijas laiks) Manilā Puertoriko tiksies ar Dienvidsudānu, bet plkst.15 spēlēs Serbija un Ķīna. Spēles vērojamas "Go3 Sport" kanālos.

C grupā plkst.11.45 Manilā Jordānijas izlase tiksies ar Grieķiju, bet plkst.15.40 tiksies ASV ar Jaunzēlandi.

F grupā plkst.11 Japānas pilsētā Okinavā spēlēs Gruzija ar Kaboverdi, bet plkst.14.30 - Slovēnija ar Venecuēlu.

G grupā plkst.12.45 notiks Irānas un Brazīlijas cīņa, bet plkst.16 tiksies Spānija ar Kotdivuāru.

Finālturnīra 32 komandas ir sadalītas astoņās apakšgrupās. Katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas turpinās cīņu par 1.-16.vietu, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas cīnīsies par 17.-32.vietu.

A, B, C un D apakšgrupas komandas cīnās Filipīnās, E un F apakšgrupas izlases spēlē Japānas pilsētā Okinavā, bet G un H apakšgrupu cīņas notiek Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā. Labāko astoņniekā iekļuvušās izlases par medaļām spēkosies "SM Mall of Asia" arēnā Manilas ostas rajonā.

Pasaules kausa finālturnīrā tiks noskaidrotas septiņas Parīzes olimpisko spēļu turnīra dalībnieces, kā arī vēl 19 valstsvienības, kuras kopā ar piecu reģionu priekškvalifikācijas sacensību uzvarētājām nākamvasar cīnīsies par pēdējām četrām ceļazīmēm uz olimpiskajām spēlēm.

Uz augšu