FOTO UN VIDEO ⟩ Latvijas basketbola izlasi pie Brīvības pieminekļa sagaidījuši aptuveni 5000 līdzjutēju

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Raimonds Ozoliņš/TVNET GRUPA

11. septembrī Latvijas basketbola sagaidīšanas pasākumā Rīgā pie Brīvības pieminekļa bija pulcējušies aptuveni 5000 līdzjutēju, liecina Valsts policijas (VP) aplēses. Sagaidīšanas tiešraides ierakstu skaties šeit.

VP preses pārstāve Simona Grāvīte aģentūrai LETA teica, ka kopumā pasākums aizritējis bez būtiskiem incidentiem un starpgadījumiem, tomēr policija turpina pilsētā uzraudzīt sabiedrisko kārtību un drošību.

VIDEO: Banki runa sagaidīšanā

Jau ziņots, ka vairāki tūkstoši cilvēku Rīgā ar skaļām ovācijām sagaidījuši Latvijas basketbola valstsvienība, kura debijā pasaules meistarsacīkstēs spēja izcīnīt augsto piekto vietu.

VIDEO: Žagars nespēj valdīt saviļņojumu

Lidostā "Rīga" komandu sagaidīja ģimenes locekļi, pēc kā izlase īpašā divstāvu autobusā devās uz Rīgas centru, laukumu pie Brīvības pieminekļa, kur tiek organizēts svinīgs sagaidīšanas pasākums.

Pa ceļam no lidostas līdz Brīvības piemineklim sportistus sveica vairāki tūkstoši cilvēku, kas īpašā krāsojuma autobusu sagaidīja ceļa malās. Sagaidītājiem bija līdzi Latvijas karogi un cita atribūtika. Cilvēki sita plaukstas, māja ar rokām un aplaudēja, sagaidot garāmbraucošo autobusu ar izlases dalībniekiem.

Līdzīgs sagaidīšanas pasākums pavasarī tika organizēts Latvijas hokeja izlasei, kas pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. Toreiz pie Brīvības pieminekļa pulcējās vairāki desmiti tūkstoši līdzjutēju.

Svinības sākās ar kopīgu himnas izpildījumu.

VIDEO: Himna pie brīvības pieminekļa 

Video: Himna pie brīvības pieminekļa 

Uz skatuves basketbolisti kāpuši kopā ar savām atvasēm, kuri arī piedalījās himnas izpildījumā.

Foto: Fani pie Brīvības pieminekļa sveic Latvijas vīriešu basketbola izlasi

Video: Himna pie brīvības pieminekļa