Pk, 22.09.2023.

EKSKLUZĪVI "APOLLO.LV" ⟩ "Viņi atveda ticību saviem spēkiem." Rinkēvičs par basketbola izlases sniegumu

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uz TVNET GRUPAS terases.
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uz TVNET GRUPAS terases. Foto: Justs Kravalis/TVNET GRUPA

Augustā Rīgas pilī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs pirms Pasaules kausa finālturnīra tikās ar Latvijas vīriešu basketbola izlasi. Arī turnīra laikā prezidents cītīgi sekoja līdzi basketbola izlases sniegumam. Intervijā "Apollo.lv" prezidents paudis novēlējumu katram Latvijas iedzīvotājam, veltot atzinīgus vārdus Latvijas basketbola komandām.

Rinkēvičs saka: "Mūsu U20 basketbola izlases sievietes atveda sudrabu, mūsu 3x3 basketbola puiši atveda bronzu, un mūsu fantastiskie puiši Manilā cīnījās pret Lietuvu.

Labi, viņi varbūt neatveda medaļu, bet viņi atvedīs kaut ko vairāk – ticību saviem spēkiem, to, ka neatlaidīgs darbs un saliedēta komanda, pat ar to, ka vairāki ļoti, ļoti labi spēlētāji bija izsisti no ierindas, spēj panākt kaut ko vairāk.

Es domāju, ka mums nevajag orientēties uz laimes lāčiem vai kaut kādām tādām lielām zvaigznēm. Mēs katrs esam mazāka vai lielāka zvaigzne. Un, ja mēs kopā spīdēsim, tad arī Latvija spīdēs."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Latvijas izlase, pirmo reizi piedaloties Pasaules kausā, spēja izcīnīt 5. vietu. Vispirms apakšgrupā Latvijas izlase pārspēja Franciju un Libānu, bet zaudēja Kanādai. Nākamajā kārtā Latvijas izlase uzveica Spāniju un Brazīliju, iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur piekāpās Vācijai. Cīņā par 5.–8. vietu Latvija vispirms uzvarēja Itāliju, bet čempionātu noslēdza ar Lietuvas sagraušanu.

Interviju ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču jau drīzumā skatieties TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnālā "Klik".

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu