Balcers zaudētā Šveices čempionāta spēlē izceļas ar rezultatīvu piespēli

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Facebook

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Cīrihes "Lions" no neveiksmes.

Cīrihes komanda savā laukumā ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās "Kloten", kuras rindās šosezon savainojuma dēļ vēl nav spēlējis Deniss Smirnovs.

Balcers asistēja mājinieku vienīgajos vārtos, kad pēc viņa un Kristiana Marti piespēlēm, trešā perioda ievadā viesu vārtsargu pārspēja Deniss Malgins.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 57 sekundes, no kurām trīs minūtes un 45 sekundes spēlēja vairākumā un 58 sekundes - mazākumā, un atzīmējās statistikā ar diviem metieniem pa vārtiem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Lions" ar 80 punktiem 38 mačos turnīra tabulā atrodas otrajā pozīcijā, kamēr "Kloten" ar 37 punktiem 39 spēlēs ieņem pirmspēdējo vietu 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".