Latvijas U-18 hokejisti iesoļo pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 izlases hokejisti. Priekšplānā uzbrucējs Kristians Sieradzkis
Latvijas U-18 izlases hokejisti. Priekšplānā uzbrucējs Kristians Sieradzkis Foto: IIHF.com

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Slovākijas hokejisti Espo ar rezultātu 11:1 (5:1, 3:0, 3:0) uzvarēja Norvēģiju.

Slovākijas, Latvijas un Norvēģijas izlases apakšgrupu turnīru noslēdza ar trīs punktiem katram. Uzvaru un zaudējumu bilance savstarpējos mačos bija vienāda, bet gūto un zaudēto vārtu attiecība ļāva trešo vietu izcīnīt slovākiem (14:4), ceturto pozīciju gūt latviešiem (8:8), piektajā vietā atstājot norvēģus (6:14).

Latvijas izlases pretinieki ceturtdaļfinālā būs kanādieši.

Pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēles notiks 2.maijā, pusfināls - 4.maijā, bet medaļu ieguvēji tiks noskaidroti 5.maijā.

Ceturtdien pirmajā spēlē latvieši ar 1:3 zaudēja mājiniekiem somiem, piektdien ar 5:3 pārspēja vienaudžus no Slovākijas, svētdien ar 1:7 piedzīvoja sagrāvi pret amerikāņiem, bet pirmdien ar 3:5 atzina Norvēģijas pārākumu.