HK «Rīga» gada pēdējā spēlē revanšējas «Ruskije vitjazi» (3)

HK «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien savā laukumā tikās pret Čehovas «Ruskije vitjazi» hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja «rīdzinieki». Kā zināms, dienu iepriekš viesi uzvarēja ar 6:3.

Pirmā perioda izskaņā viesi atklāja rezultātu, bet mača 26.minūtē 1:1 panāca Deivids Sarkanis.

Spēles turpinājumā viesi vēlreiz izvirzījās vadībā, bet otrā perioda beigās Kārlis Ozoliņš mazākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā perioda sestajā minūtē Rūdolfs Maslovskis panāca 3:2, bet 16.minūtē Artūrs Kuzmenkovs guva ceturtos vārtus.

Nākamo spēli HK «Rīga» aizvadīs janvāra otrajā nedēļā, kad 8.janvārī viesosies Čehijā.