Dārziņš guvis traumu «Traktor» sagrāvē (24)

KHL komandas Čeļabinskas «Traktor» latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš šodien spēlē pret Magņitogorskas «Metallurg» iedzīvojies savainojumā.

«Traktor» hokejisti ar 0:5 savā laukumā kapitulēja Magņitogorskas «Metallurg» komandai, bet Dārziņš otrās trešdaļas sākumā pēc sadursmes ar pretinieku aizsargu neveiksmīgi krita un ar ceļgalu atsitās pret vārtiem, laukumu spējot pamest vien ar komandas biedru palīdzību.

Kopumā latvietis nospēlēja nedaudz vairāk par septiņām minūtēm un veica vienu metienu, bet pēc gūtās traumas laukumā vairs neatgriezās.

Pēc spēles «Traktor» galvenais treneris Valērijs Belousovs vēl nevarēja precizēt latvieša traumas nopietnību, vien izsakoties, ka viņš savainojis gūžu.

Šosezon Dārziņš deviņās spēlēs ir izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

«Traktor» komanda ar 15 punktiem deviņās spēlēs ieņem piekto vietu KHL Austrumu konferences kopvērtējumā.