Vasiļjevam uzvara Izerlonā

Latviešu hokejista Herberta Vasiļjeva pārstāvētā komanda krēfeldes «Pinguine» piektdien izcīnījusi uzvaru Vācijas hokeja līgā, vēsta «Del.org».

«Pingvīni» izbraukumā ar rezultātu 3:2 uzvarēja Izerlonas «Roosters» komandu. Vasiļjevs aizvadītajā spēlē rezultativitātes punktus neguva.

Spēles rezultātu atklāja Rihards Pavļikovskis, otrajā periodā «Roosters» spēlētājs Džons Insana panāca 1:1, bet Džastins Kellijs atguva vadību viesiem.

Trešā perioda vidū Kellijs guva trešos vērtus, bet mača turpinājumā laukuma saimnieki atbildēja ar vienu precīzu vārtu guvumu.

«Pinguine» komanda ar septiņiem punktiem kopvērtējumā ieņem 7. vietu.