Vasiļjevam divi vārti «Pinguine» uzvarā

Latviešu hokejists Herberts Vasiļjevs peiktdienas vakarā Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

Krēfeldes «Pinguine» savā laukumā ar 6:5 uzvarēja Ķelnes «Haie» komandu, bet Vasiļjevs ar precīziem metieniem izcēlās pirmās trešdaļas 13. minūte un otrās trešdaļas 10. minūtē, kad vispirms panāca neizšķirtu, bet pēc tam izvirzīja «pingvīnus» vadībā ar 2:1. Jāpiebilst, ka abus vārtus latviešu uzbrucējs guva skaitliskajā vairākumā.

Kopumā Vasiļjevs šajā mačā izdarīja septiņus metienus pa pretinieku vārtiem, tomēr viņa lietderības koeficients bija negatīvs -2.

Šosezon Vasiļjevs 18 spēlēs ir guvis deviņus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles, ierindojoties DEL rezultatīvāko spēlētāju saraksta 8. vietā.

«Pinguine» komanda ar 29 punktiem 18 mačos ieņem 6. vietu DEL čempionāta kopvērtējumā.