"Ventspils" piesaista amerikāņu uzbrucēju Erledžu

FOTO: BK Ventspils

Latvijas čempionvienība basketbolā "Ventspils" papildinājusi sastāvu ar amerikāņu uzbrucēju Džonatanu Erledžu, vēsta komanda.

BK “Ventspils” noslēdzis vienas sezonas sadarbības līgumu ar amerikāņu basketbolistu Džonatanu Arledžu (Jonathan Arledge). 27 gadus  vecais un 206 cm garais amerikāņu uzbrucējs jau tuvākās dienās pievienosies komandai un uzsāks gatavošanos jaunajai sezonai.

Arledžs basketbola prasmes ir slīpējis Džordža Meisona (George Mason) un ODU (Old  Dominion University)  universitātēs , bet savas profesionālā basketbolista gaitas aizsāka Šveicē 2015. gadā, spēlējot vietējā “Bouncourt Red” komandā. Pēdējās divas sezonas pavadījis Itālijas 2. divīzijas klubos “Benacquista Assicurazioni” un “UCC Assigeco Piacenza”. Pagājušajā sezonā aizvadīja 32 spēles, vidēji spēlē gūstot 14 punktus, izcīnot 7 atlēkušās bumbas un atdodot 1 rezultatīvu piespēli.

Ralfs Pleinics: ” Ar šī spēlētāja piesaisti mūsu komandas sastāva komplektācija turpinās. Esam priecīgi, ka Arledžs pievienoties tieši mūsu komandai. Ventspilī Džonatans ieradīsies jau nākamajā nedēļā.  Vispusīgs basketbolists, kurš var spēlēt vairākās pozīcijās laukumā, kas arī ir viens no šīs sezonas komplektācijas vadmotīviem kopumā. Ceram, ka Arledžs būs lielisks komandas biedrs un krietns palīgs uzvaru kaldināšanā”.

Ventspils komandā sastāva komplektācija vēl turpinās. Šobrīd jaunās komandas sastāvu veido Ingus Jakovičs, Roberts Freimanis, Māris Gulbis, Jānis Antrops, Jānis Bērziņš, Lauris Blaus, Artūrs Grīnbergs, Kristaps Ķilps, Ronalds Zaķis, kā arī leģionāri Entonijs Bīns un jaunpienācējs Džonatans Arledžs.

Zināms, ka Eiropas Basketbola Čempionu līga BK “Ventspils” sāksies 10. oktobrī ar mājas spēli pret Polijas klubu “Anwil”. Savukārt Latvijas – Igaunijas apvienotās līgas kalendārs vēl nav zināms, bet paredzams, ka sezona sāksies septembra beigās. Šobrīd BK “Ventspils” komanda gatavojas aizvadīt vairākas pārbaudes spēlēs, kuras sāksies augusta beigās.

Uz augšu