Trešdienas horoskops: 24. aprīlis

Mīļi un pūkaini: eksotiskie dzīvnieki kamieļu parkā “Rakši”

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Horoskops trešdienai, 24. aprīlim.

AUNS Piemērots brīdis auto, citas tehnikas iegādei, remontam. Ja arī rīta pusē makā rodas zināms tukšums, vari cerēt, ka vakarā nauda tā vai citādi, bet atkal uzradīsies, tev nebūs jābaidās, ka paliksi tukšā.

VĒRSIS Esi patiesi uzmanīgs, parakstot svarīgus dokumentus, ieguldot naudu un saņemot jebkuru lietišķo piedāvājumu. Jaunā informācija, ko šodien saņemsi var izrādīties maldīga vai apzināti sagrozīta.

DVĪŅI Koncentrējiet uzmanību braucot, atturieties no strīdiem ar mīļoto cilvēku, un neriskējiet darbā, šodien liktenis nav jums labvēlīgs. Būs idejas kā uzlabot materiālo stāvokli, bet nespēsiet tās viens pats realizēt.

VĒZIS Sakāpinātās emocijas var izrādīties par galveno iemeslu strīdiem ar tuviniekiem. Neizliecies par cietēju, nemēģini panākt apkārtējo žēlumu, drīzāk apvaldi vājuma brīžus, esi enerģiskāks ikdienas gaitās.

LAUVA Šobrīd var aktualizēties sadzīviskas problēmas. Nav izslēgts, kāds no Lauvas zīmes pārstāvjiem domās par nepieciešamību mainīt dzīves vietu. Taču, tu vari būt drošs, tev pietiks spēka pārvarēt negācijas!

JAUNAVA Netipiski sev, vari sajust un paredzēt notikumu gaitu, redzēt zīmīgus sapņus. Ieguvēji neapšaubāmi būs tie, kuri ieklausīsies nojautās un nebaidīsies dzīvē īstenot savus patiesos sapņus, ieceres.

SVARI Šodien maksimāli koncentrējies saviem tiešajiem pienākumiem, neļauj novērst uzmanību ar dažādiem maznozīmīgiem sīkumiem. Veicot pārrunas ar augstākstāvošajiem centies būt pēc iespējas lietišķāks.

SKORPIONS Plānotās tikšanās, izbraukumi var tikt atcelti dažādu iemeslu dēļ. Kādam Skorpionam var tikt piedāvāts nopelnīt naudu, bet tie nebūs pastāvīgi ienākumi. Dienas izskaņā centies ātrāk doties pie miera.

STRĒLNIEKS Iespējams, tev nāksies sniegt materiālu palīdzību tuviniekam, kā arī atbalstīt viņu morālā plānā. Par paveikto izjutīsi patiesu gandarījumu. Paša darba lietās valdīs rāma gaisotne.

MEŽĀZIS Mēģini atturēties no kritiskas attieksmes pret līdzgaitniekiem, izvairīties no konfliktsituācijām. Šobrīd labāk sekmēsies darbs vienatnē. Mājas dzīvē no tevis tiks prasītas lielākas pielāgošanās spējas.

ŪDENSVĪRS Darbs var novirzīties otrajā plānā. Tev būs svarīgi tikt skaidrībā ar privātā dzīvē notiekošo. Sarunājoties ar otro pusīti, necenties uzspiest sevis sacīto, labāk rūpīgāk ieklausies partnera sacītajā.

ZIVIS Nav izslēgts, dosies neplānotā komandējumā vai arī apmeklēsi interesantus kursus, lekcijas. Šī diena var izrādīties zīmīgāka tiem, kuri saistīti ar pedagoģijas, medicīnas un farmācijas jomu.

Uz augšu