Ģirģens: Es apdomātu piedāvājumu ieņemt Latvijas Futbola federācijas vadītāja amatu

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) apdomātu piedāvājumu ieņemt Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, šorīt intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja ministrs.

Publiskajā telpā Ģirģena kandidatūru uz minēto amatu piedāvāja apspriest bijušais LFF prezidents Guntis Indriksons, bet arī politikas kuluāros ministrs ticis pieminēts kā potenciālais federācijas vadītājs.

Ģirģens šorīt raidījumā uz jautājumu, vai piekristu šādam piedāvājumam, atbildēja, ka noteikti to apdomātu, jo pats astoņus gadus trenējies un spēlējis futbolu, kā arī savu dēlu ieinteresējis ar šo spēli.

"Jā, futbols ir mana sirdslieta," piebilda ministrs, nesniedzot atbildi, vai viņu jau kāds uzrunājis ieņemt minēto amatu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka ceturtdien LFF ārkārtas kongresā biedri nolēma atstādināt no amata organizācijas prezidentu Kasparu Gorkšu. Par viņa atstādināšanu balsoja 67 biedri, pret bija 60, bet atturējās divi.

Gorkšs par LFF prezidentu tika ievēlēts pērn uz diviem gadiem, amatā nomainot Indriksonu. Pēc LFF statūtiem, nākamās prezidenta vēlēšanas notiks 2020.gadā, līdz ar to līdz aprīlim organizācija, visticamāk, strādās bez prezidenta.

Uz augšu