Pk, 3.02.2023.

VIDEO ⟩ Valstī noteiktos ierobežojumus pagarina līdz 25. janvārim

LETA
Valstī noteiktos ierobežojumus pagarina līdz 25. janvārim
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Otrdien, 5. janvārī, notika kārtējā valdības un Krīzes vadības padomes kopsēde, kurā konceptuāli nolemts valstī noteiktos ierobežojumus pagarināt līdz 25. janvārim. Portāls "Apollo" piedāvā preses konferences tiešraidi par ārkārtas sēdē pieņemtajiem lēmumiem. 

Valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25. janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Viņš informēja, ka valdība šodien uzklausīja ekspertu sniegto informāciju par epidemioloģisko situāciju. Pēc Citskovska teiktā, situācija joprojām ir nopietna un pieaug slimnīcās stacionēto pacientu skaits.

Balstoties uz to, valdība šodien konceptuāli vienojusies līdz 25. janvārim pagarināt valstī noteiktos ierobežojumus, bet konkrēti lēmumi tiks pieņemti valdības sēdē ceturtdien, 7. janvārī.

Citskovskis norādīja, ka līdz ceturtdienai eksperti izstrādās konkrētus priekšlikumus attiecībā uz regulējumu tirdzniecības vietās, iegādājamo preču klāstu un citām detaļām.

Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9. novembra līdz 7. februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu.

Video: Preses konference pēc valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdes

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā šodien norisinājās Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēde, kurā lemts par par Covid-19 pandēmijas dēļ noteikto ierobežojumu pagarināšanu un pārrunāta aktuālā epidemioloģiskā situācija valstī. 

Iepriekš tika plānots šajā sēdē izskatīt arī Veselības ministrijas izstrādāto vakcinācijas pret Covid-19, taču tas iesniegts novēloti, tāpēc nolemts plānu izskatīt nākamajā sēdē, kas plānota ceturtdien, 7. janvārī. 

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu