P, 26.09.2022.

Magones ģimene apsūdzēta mantas piesavināšanā

Apollo.lv
Magones ģimene apsūdzēta mantas piesavināšanā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

Skaļās nesaskaņas Magones Šutovienes un viņas Gulbenes mājas bijušo saimnieku starpā savulaik raisījušas plašu rezonansi sabiedrībā – gan konflikts par mantas sadali, gan arī “Avotiņu” sētas izdemolēšana.

Kā zināms, toreiz bijušie saimnieki nelūgti ieradušies “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes pagalmā, aiz sevis atstājot īstus posta darbus - nolauzuši eglītēm galotnes un ar motorzāģi patvaļīgi zāģējuši kokus. Tos viņi paši esot stādījuši un nav vēlējušies jaunajai ģimenei kokus atstāt.

Tiesa, abām strīdu pusēm ir pavisam atšķirīgs skatījums uz notikušo – Magone saka, ka saimnieki savas mantas paši nav laikus savākuši no pārdotā īpašuma, turpretim pretējā puse pastāv uz to, ka Šutovi esot tās piesavinājušies un vairs neatdodot.

360TV šova “Miers un kaimiņš” komanda - juriste Ieva Brante un TV šovu veterāns Uldis Grīnbergs - ceturtdienas, 6. maija, sērijā dodas uz Gulbenes pusi, lai satiktu gan Magoni, gan bijušos “Avotiņu” saimniekus Ligitu un Modri. Ligita atklāti pastāstīja, cik bijusi laba pret Magones ģimeni, bet pretī saņēmusi ļaunu.

Magone negribot atdot Ligitas mantas, kas palikušas pārdotajā mājā. Tiesa, “Miers un kaimiņš” vadītājus samulsina fakts, ka Ligita tā īsti nevar nosaukt, tieši kuras mantas viņa gribētu atgūt.

Pēc vairākkārtējiem jautājumiem sieviete atzīst, ka vismaz vecmāmiņas lietas, kuras atrodas bēniņos un kurām ir vēsturiska vērtība, varētu nodot muzejam.

Savukārt Ligitas dzīvesbiedrs Modris gan uzreiz gatavs uzskaitīt lietas, kuras Šutovu ģimene esot piesavinājusies: “Tur man ir trīs trimeri, lielais skapis, kuru es kādreiz uz nomaksu ņēmu, sekcija, zirgu pļaujmašīna, saldētava un traktors. Brusas un malka arī visa palika, jo viņa ar viltību ienāca – nebija viņa par to māju vēl samaksājusi. Viņa ātrāk atbrauca ar visu savu vienu salauzto gultu un savām lupatām – viss, viņiem vairāk nekā nebija!”

Viņš ar rūgtumu atklāj – Šutovi viņiem esot solījuši iespēju jebkurā laikā atbraukt pēc mantām, taču Žanim tās esot iepatikušās un viņš bijušos saimniekus vairs nav laidis īpašumā.

Risinot tālāk trillera cienīgos notikumus, Ieva un Uldis tiksies arī ar pašu Magoni, kura pastāsta - mantas, kuras palikušas mājā, ilgstoši nevienu nav interesējušas, līdz pienācis līguma beigu termiņš, kad tās būtu jāpaņem. Turklāt Ligita ļoti bieži ieradusies ciemos jau pārdotajā mājā un pat vēlējusies tur nakšņot.

Kādi negaidīti “zemūdens akmeņi” vēl atklāsies šajā stāstā? Kāds būs Ievas Brantes un Ulda Grīnberga piedāvātais konflikta risinājums? Uzzini ceturtdien, 6. maijā, plkst. 21:00 kanāla 360TV dokumentāli izklaidējošā šovā “Miers un kaimiņš”!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu