Moranta rezultativitāte atnes "Grizzlies" uzvaru pār spēcīgo "Bulls"

Dža Morants
Dža Morants Foto: AP/Scanpix

Dža Morants sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 46 punktus, kaldinot viņa pārstāvētās Memfisas "Grizzlies" uzvaru.

"Grizzlies" izbraukumā ar rezultātu 116:110 (31:22, 28:30, 34:27, 23:31) uzvarēja Čikāgas "Bulls", pārtraucot mājinieku sešu uzvaru sēriju.

Morants, gūstot 46 punktus, uzstādīja gan savas karjeras, gan franšīzes rekordu gūtajos punktos. Vēl Stīvens Edams guva 12 punktus un izcīnīja 21 atlēkušo bumbu.

"Bulls" rindās Demars Derouzens guva 31 punktu, kamēr Zeks Lavīns pievienoja 28 gūtos punktus.

Savukārt Milvoki "Bucks" savā laukumā ar rezultātu 123:126 (32:25, 27:28, 34:43, 30:30) piekāpās Bruklinas "Nets", ciešot ceturto neveiksmi pēdējās piecās spēlēs.

"Bucks" komandā Jannis Adetonkunbo guva 29 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, taču aizmeta garām izšķirošo tālmetienu, kas būtu panācis papildlaiku.

Kairijs Ērvnigs, atgriežoties pēc divu nedēļu pārtraukuma, "Nets" labā guva 38 punktus, bet 19 punktus pievienoja Sets Karijs.

Vēl Maiami "Heat" mājas spēlē ar rezultātu 133:129 (28:40, 33:18, 38:39, 34:32) pārspēja Sanantonio "Spurs", izcīnot astoto uzvaru pēdējās deviņās spēlēs un saglabājot līderpozīciju Austrumu konferences turnīra tabulā.

Mājinieku komandā Bems Adebajo guva 36 punktus, kamēr Džimijs Batlers un Tailers Hero katrs guva vēl 27 punktus.

"Spurs" rindās 22 punktus guva Lonijs Vokers, Devins Vesels un Keitā Batess-Diops.