Strautmanei četri punkti uzvarētā Spānijas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē

Paula Strautmane
Paula Strautmane Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas basketboliste Paula Strautmane svētdien, 24. aprīlī, guva četrus punktus Spānijas čempionāta ceturtdaļfināla spēle, viņas pārstāvētajai Lasevas Duržeļas "Cadi La Seu" komandai izcīnot uzvaru.

"Cadi La Seu" basketbolistes izbraukumā ar rezultātu 75:57 (21:12, 14:15, 22:16, 18:14) uzvarēja Saragosas "Casademont".

Strautmane laukumā bija 24 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divu punktu metieniem un divus soda metienus. Četriem gūtajiem punktiem viņa pievienoja divas atlēkušās bumbas, vienu rezultatīvu piespēli, divas pārtvertas bumbas, vienu pazaudētu bumbu, trīs personīgās piezīmes, vienu izprovocētu pretinieču sodu un noslēdza spēli ar efektivitātes koeficientu viens un +/- rādītāju +5.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākās ar 15 gūtajiem punktiem bija Mikeila Piveca un Laja Raventosa.

Mājinieču labā 18 punktus guva Vega Žimenu-Martinesa.

Atbildes spēle paredzēta ceturtdien.

Laseva Duržeļas klubs ar 19 uzvarām 30 spēlēs regulārajā čempionātā ieņēma ceturto vietu 16 komandu konkurencē.

Strautmane iepriekšējā sezonā pārstāvēja Ungārijas klubu Pēčas "Pecs"