Rastorgujevs militārpersonu pasaules čempionāta 15 kilometru slēpojumā izcīna bronzu

Andrejs Rastorgujevs.
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Zviedrijas pilsētā Būdenā pasaules čempionātā militārpersonām izcīnīja bronzas godalgu 15 kilometros distanču slēpošanā.

Uzvaru izcīnīja Somijas sportists Remi Lindholms, kurš distanci veica 35 minūtēs un 29,8 sekundēs.

Otro vietu ieņēma francūzis Žils Lapjērs un piekāpās uzvarētājam 14,6 sekundes, kamēr Rastorgujevs, noslēdzot labāko trijnieku, atpalika no soma 22 sekundes.

Renārs Birkentāls zaudēja Lindholmam trīs minūtes un 16,5 sekundes un finišēja 30.vietā, bet Niks Saulītis distanci veica par piecām minūtēm un 28,7 sekundēm lēnāk nekā labākā rezultāta īpašnieks un ierindojās 36.pozīcijā.

15 kilometru distancē sacentās 55 slēpotāji.

Tikmēr sieviešu konkurencē desmit kilometru distancē Annija Keita Sabule finišu sasniedza 31 minūtē un 7,7 sekundēs, zaudējot uzvarētājai vācietei Viktorijai Karlai vairāk nekā piecas minūtes, noslēdza sacensības 24.vietā starp 33 finišējušajām sportistēm.

Jau ziņots, ka dienu iepriekš Rastorgujevs izcīnīja pirmo vietu pasaules čempionātā militārpersonām biatlonā desmit kilometru sprinta sacensībās, Birkentāls ieņēma 29.vietu, bet Ivans Maļina - 46.pozīciju.