Ostapenko WTA rangā saglabā vietu, kamēr Semeņistaja sasniedz personīgo rekordu

LETA
Aļona Ostapenko
Aļona Ostapenko Foto: AFP / Scanpix

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko jaunajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā saglabā desmito vietu, bet Darja Semeņistaja pakāpusies par vienu pozīciju uz 109.vietu, kas ir viņas karjeras rekords.

Tikmēr Diāna Marcinkēviča veikusi divu vietu kāpumu uz 314.vietu, Daniela Vismane (349.) atguvusi 20 vietas, Anastasija Sevastova pakāpusies četras ailītes augstāk uz 380.pozīciju, bet Kamilla Bartone ir septiņas vietas augstāk nekā pagājušajā nedēļā un ieņem 744.vietu.

Savukārt Margarita Ignatjeva (1133.) noslīdējusi par vienu vietu zemāk, Valērija Kargina (1171.) ir par vienu vietu augstāk nekā pagājušajā nedēļā, bet Anna Ozerova saglabājusi 1282.pozīciju.

Ranga pirmajā desmitniekā vienīgā izmaiņa ir ķīnietes Dženas Cjiņveņas pakāpšanās no astotās uz septīto vietu, rindiņu zemāk nobīdot čehieti Markētu Vondroušovu.

Pirmā joprojām ir poliete Iga Švjonteka, kurai seko baltkrieviete Arina Sabaļenka un amerikāniete Korija Gofa, ceturtā ir Jeļena Ribakina no Kazahstānas, piekto vietu ieņem amerikāniete Džesika Pegula, sestā ir tunisiete Onsa Žabēra, kurai seko Džena un Vondroušova, devītā ir grieķiete Marija Sakari, bet labāko desmitnieku noslēdz Ostapenko.

Dubultspēļu rangā Ostapenko veikusi četru vietu kāpumu un ieņem 19.pozīciju, Semeņistaja pakāpusies par divām pozīcijām un atrodas 154.vietā, bet Vismane ir par sešām vietām zemāk un ieņem 168.pozīciju. Marcinkēviča (219.) pakāpusies trīs ailītes augstāk, Bartone (498.) atguvusi četras pozīcijas, Ignatjeva atrodas trīs vietas zemāk (718.), Ozerova atpakāpusies par sešām vietām (1117.), Kargina (1418.) ir divas vietas augstāk, bet Marija Semeņistaja (1523.) ir par sešām pozīcijām zemāk.

Par dubultspēļu ranga līderi kļuvusi taivāniete Suveja Sje, kura apsteigusi ir Elisi Mertensu no Beļģijas, bet trešā ir austrāliete Storma Hantere.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu