Šiliņš Vācijas bundeslīgas spēlē izceļas ar 16 punktiem

Kārlis Šiliņš
Kārlis Šiliņš Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš svētdien Vācijas bundeslīgas mačā izcēlās ar 16 punktiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto "Gottingen" no neveiksmes.

"Gottingen" viesos ar rezultātu 85:95 (26:28, 24:23, 18:19, 17:25) piekāpās pagājušās sezonas Čempionu līgas uzvarētājai Bonnas "Telekom".

Šiliņš laukumā bija 27 minūtes un 50 sekundes un realizēja piecus no septiņiem divu punktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa kontā arī piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas peispēles, viena pārtverta piespēle, divas kļūdas un divas piezīmes, noslēdzot maču ar efektivitātes koeficientu 18 un +/- rādītāju -9.

Latvietis viesu rindās bija rezultatīvākais, Fjodors Zugičs pievienoja 15 punktus, bet Umodža Gibsons tika pie 14 punktus. Bonnas komandas uzvaru ar 17 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām sekmēja Tomass Kenedijs.

Sestdien Krišs Helmanis un Tībingenes "Tigers" izbraukumā ar 82:113 (25:27, 16:25, 24:29, 17:32) zaudēja Kemnicas "Niners".

Helmanis spēlēja 11 minūtes un 54 sekundes un, raidot grozā divus soda metienus, guva divus punktus, kā arī atzīmējās statistikā ar atlēkušo bumbu, rezultatīvu piespēli, pārtvertu piespēli, vienu kļūdu un piecām piezīmēm, iekrājot efektivitātes koeficientu trīs un +/- rādītāju -19.

"Gottingen" ar bilanci 8-20 turnīra tabulā ieņem 14.vietu, bet "Tigers" ar sešām uzvarām 28 spēlēs ir pēdējā vietā 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Vācijas čempioni kļuva Ulmas "Ratiopharm", kas finālsērijā ar 3-1 uzvarēja Bonnas "Telekom".