Masaļskis atvaira 46 metienus Magņitogorskā

KHL regulārās sezonas spēlē šodien Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» izbraukumā ar 1:4 atzina Magņitogorskas «Metallurg» pārākumu.

Latviešu vārtsargs šajā mačā atvairīja 46 no 50 laukuma saimnieku metieniem.

«Jugra» labā vienīgos vārtus guva Jevgeņijs Hvostovs, kurš pirmās trešdaļas 3. minūtē vairākumā izvirzīja viesus vadībā. Tomēr sākot no otrā perioda 10. minūtes «Metallurg» guva četrus bezatbildes vārtus - divreiz izcēlās Envers Lisins, bet pa reizei precīzi meta Tomašs Rolineks un Bogdans Potehins.

Atgādinām, ka iepriekšējā mačā Masaļskis pirmoreiz šosezon nosargāja savus vārtus neskartus, palīdzot pieveikt Ufas «Salavat Julajev» ar 3:0.

«Jugra» hokejisti ar 65 punktiem 41 spēlē ieņem 6. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.