Vērienīgā operācijā Igaunijā aiztur trīs Latvijas pilsoņus

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Policijas operācijā Igaunijas dienvidos, Vīlandes apriņķī, aizturēti trīs gados jauni Latvijas pilsoņi, kuri tiek turēti aizdomās par to, ka Igaunijā veikuši vairākas zādzības ar ielaušanos.

Izmantojot Igaunijas un Latvijas policijas iegūto operatīvo informāciju, aizdomās turēto notveršanai ar ātrās reaģēšanas spēku līdzdalību tika ierīkots slēpnis, pirmdien, 22. jūlijā, informēja Igaunijas Policijas un robežsardzes departaments.

"Uz ceļiem, kas ved uz Latviju, tika izvietotas policijas patruļas, bija gatavībā arī policijas suņi," sacīja Vīlandes policijas priekšnieks Marguss Sass. Pēc viņa teiktā, operācijā piedalījušās vairāki desmiti patruļu.

Slēpnī Karksi-Nuijā esošie policisti uzmanīgi vērojuši zagļu grupu, kas ar dārza ratiņiem no palīgēkām izveduši dažādus priekšmetus. Policija bija iecerējusi pieķert zagļus ar lietiskajiem pierādījumiem, taču situācijā negaidīti iejaukušies vietējie iedzīvotāji.

Pēc tam ļaundari, pametuši nozagto, mēģinājuši aizbēgt vieglajā automobilī "Mazda". Viņiem izdevies apbraukt policijas autobusu, kas bloķēja ceļu, bet policists atklājis uguni, mērķējot uz "Mazda" riepām. Tad automašīnu "Mazda" aplenkuši policijas patruļas automobiļi, un viens no tiem piespiedis "Mazda" nobraukt no ceļa un apstāties.

Policija aizturējusi automobilī esošos trīs Latvijas pilsoņus, kuru vecums ir 19, 16 un 15 gadi. Viņi tiek turēti aizdomas par to, ka pēdējos mēnešos Vīlandes apriņķī pastrādājuši vairākas zādzības ar ielaušanos.

Prokuratūra iecerējusi lūgt tiesai noteikt aizturētajiem drošības līdzekli apcietinājumu.

Uz augšu