SPKC publicē jaunāko informāciju par Covid-19 izplatību Latvijā

FOTO: Ekrānuzņēmums no SPKC kartes

Pirmdien, 6. aprīlī, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) nācis klajā ar jaunāko informāciju par Covid-19 izplatību Latvijā.

FOTO: SPKC

Portāls "Apollo" jau ziņoja, ka saslimšana ar Covid-19 aizvadītajā diennaktī apstiprināta deviņiem cilvēkiem, bet kopumā valstī ar to saslimuši jau 542 cilvēki.

Iepriekšējā diennaktī veikti 773 izmeklējumi personām ar aizdomām par Covid-19, savukārt kopumā līdz šim Latvijā veikti 21 453 izmeklējumi.

Patlaban 44 pacienti ir stacionēti, tajā skaitā 39 ar vidēju slimības gaitu, bet pieci - ar smagu.

FOTO: SPKC

Līdz šim Covid-19 konstatēts Aizkraukles, Aizputes, Alojas, Alūksnes, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Preiļu, Priekules, Raunas, Rēzeknes, Rūjienas, Salaspils, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novados, kā arī lielajās pilsētās - Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī. 

SPKC apkopotie dati liecina, ka visbiežāk ar Covid-19 slimo iedzīvotāji vecumā no 30 līdz 39 gadiem - šajā vecuma kategorijā bijuši 140 sasirgušie, kamēr vecumā no 40 līdz 49 gadiem - 104. Augsta saslimstība vērojama arī 20 līdz 29 gadus vecu iedzīvotāju vidū, kur atklāti 90 ar Covid-19 inficētie.

FOTO: SPKC

Uz augšu