Svētdien Covid-19 gadījumi konstatēti Gulbenes un Salaspils novados

"Covid-19" analīžu paraugi mēģenē

FOTO: Evija Trifanova/LETA

No aizvadītajā diennaktī konstatētajiem trīs Covid-19 inficēšanās gadījumiem divi reģistrēti Gulbenes novadā, bet viens - Salaspils novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Līdz ar to Gulbenes novadā ar Covid-19 inficēto skaits pieaudzis līdz 16 cilvēkiem, bet Salaspils novadā - līdz septiņiem cilvēkiem.

Visvairāk inficēto joprojām reģistrēts Rīgā - kopumā 83 cilvēki, bet galvaspilsētā pēdējās dienās jauni inficēšanās gadījumi nav atklāti. Kopumā ar Covid-19 sasirgušie pašlaik reģistrēti 29 Latvijas pašvaldībās.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī, veicot 687 Covid-19 testus, reģistrēti trīs jauni saslimšanas gadījumi, liecina SPKC apkopotā informācija.

Saskaņā ar SPKC sniegto informāciju, visi inficētie bijuši kontaktpersonas.

Līdz šim Latvijā veikti 201 997 Covid-19 izmeklējumi. Kopumā valstī ar Covid-19 saslimušas 1246 personas un 1052 izveseļojušās, bet 32 mirušas.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas seši pacienti. Visiem no viņiem ir vidēji smaga slimības gaita. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 191 pacients, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Uz augšu
Back