Rīgas "Dinamo" aizsargs Majone - lielisks dziedātājs un hokejists
Noskaties video

Metjū Majone

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kazaņā norisinājās Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Visu zvaigžņu spēle, kurā uzvaru izcīnīja Boba Hārtlija vadītā Čerņiševa divīzijas komanda.  Zvaigžņu spēles nogales ietvaros norisinājās arī dažādi konkursi un aktivitātes. Par vienu no lielākajiem pārsteigumiem parūpējās Rīgas "Dinamo" aizsargs Metjū Majone, kurš izrādās, ka ir arī lielisks dziedātājs. 

28 gadus vecais "Dinamo" aizsargs ar savu performanci pārsteidza daudzus hokeja līdzjutējus. Majone izpildīja grupas "The Lumineers" dziesmu "Ho hey". 

Finālā Čerņiševa divīzija ar rezultātu 4:3 (3:1) pārspēja Bobrova divīzijas komandu, kuras rindās spēlēja Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Lauris Dārziņš un aizsargs Metjū Majone.

Majone finālcīņā veica rezultatīvu piespēli, bet kopumā viņš nospēlēja desmit minūtes un 24 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica. Savukārt Dārziņš nospēlētajās sešās minūtēs un 47 sekundēs izpildīja trīs metienus un zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās.

Sākotnēji Bobrova divīzijas sākumsastāvā tika iebalsots cits Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Līnuss Videls, tomēr viņš guvis traumu un šajā mačā piedalīties nevarēja, tāpēc uz KHL Visu zvaigžņu spēli tika izsaukts Dārziņš, kurš tajā piedalījās arī 2011.gadā.

Šosezon Rīgas "Dinamo" komandas kreklā Majone ir aizvadījis 46 spēles, kuru laikā paspējis sakrāt 37 punktus (10+27). 

Pagājušās sezonas KHL Visu zvaigžņu spēlē, kas notika Astanā, uzvarēja Tarasova divīzija, turklāt šajā pasākumā piedalījās tobrīd Rīgas "Dinamo" komandu pārstāvējušais uzbrucējs Miks Indrašis, kuru dalībnieku vidū iekļāva līgas vadība.

Pirms tam trīs KHL Zvaigžņu spēlēs neviens no Rīgas kluba spēlētājiem nepiedalījās.

KHL Zvaigžņu spēle trešo gadu pēc kārtas norisinājās pēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) parauga, aizvadot četru divīziju miniturnīru. Katrs mačs ilga 20 minūtes, kas bija sadalītas pa diviem puslaikiem.

Uz augšu