"Pati piezvanīja ātrajiem, ka nonāvējusi savu vīru." Tukuma rajonā kāda sieviete aukstasinīgi nodur savu dzīvesbiedru

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnas; ilustratīvs attēls.

FOTO: Rebeka Žeire / LETA

Tukuma rajonā, Raudas ciemā kāda 40 gadus veca sieviete pastrādājusi nežēlīgu slepkavību, vairākkārtēji sadurot savu mīļoto draugu, kurš bija pirmās grupas invalīds ar kustību traucējumiem, vēsta raidījums "Degpunktā".

Nogalinātais vīrietis jau 13 gadus esot Raudas ciemā īrējis nelielu istabiņu. Viņš pie pensionāres, lūgdams pajumti, ieradies 25 gadu vecumā. Ņemot vērā, ka īrnieks bija pirmās grupas invalīds un nespēja paiet, saimniece daļēji arī apņēmusies rūpēties par vīrieti, atklāj raidījums.

"Mēs satikām ļoti labi. Kā māte ar dēlu. Kad atnāca viņa, arī bija labi, bet viņa bija agresīva. Viņa vienu laiku strādāja pansionātā. Par dzeršanu viņu atlaida no darba," raidījumam stāsta dzīvokļa saimniece Laimdota.

Kopš 40 gadus veco sievieti atbrīvoja no darba, viņa ik dienu bēdas slīcinājusi alkoholā. Vīrietis viņai bieži esot pievienojies.

Nedēļas nogalē dzīvokļa saimniece atradās savā istabā un jau bija devusies pie miera, līdz sirmās kundzes miegu iztraucējuši skaļi kliedzieni.

"Viņa mani pamodināja, prasīja, lai piezvanu ātrajai palīdzībai. Viņa pati piezvanīja, pateica, ka nonāvēja savu vīru. Kad viņa tā pateica, es domāju, ka prātā sajukšu," raidījumam atklāja pensionāre.

Iepriekš nekas neliecināja, ka vīrieša draudzene būtu bijusi vardarbīga vai vēlētu savam mīļotajam ļaunu, taču mērķtiecīgie naža dūrieni mugurā laupīja vīrieša dzīvību tikai mirkli pēc tam, kad ieradušies mediķi.

Arī policija atzīst, ka neviens no abiem īrniekiem nekad iepriekš nebija nonācis likumsargu redzeslokā. Sieviete tagad atrodas apcietinājumā, un viņai par nodarījumu draud smags sods. Policijā uzsākts kriminālprocess par slepkavību.

Uz augšu