Igaunijā uz prāmja atrasti divi miruši cilvēki

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Svētdien, 20. oktobrī, uz kuģa atrast divi miruši Somijas pilsoņi. Policija ziņo, ka abas lietas nav saistītas, vēsta medijs "Postimees". 

Ap plkst. 3 Igaunijas avārijas dienests ieradies Tallinas pasažieru ostā, jo kāds pasažieris uz kuģa bija ziņojis, ka ir atrasts 25 gadus vecas sievietes līķis. Mirušajai uz ķermeņa nebija nekādas vardarbības pazīmes, saka robežsardzes pārstāve Barbara Lihtfeldta. 

Zvans ticis saņemts arī plkst. 5 no rīta. Kāds cits pasažieris atradis 21 gadu veca jaunieša līķi pasažieru kabīnē. Arī šim vīrietim uz ķermeņa nav atrastas nekādas vardarbības pazīmes.  

Pasažieris ziņām stāstījis, ka ātrās palīdzības glābēji mēģinājuši jaunieti atdzīvināt, taču tas nav izdevies. 

Pēc policijas teiktā, abas lietas nav saistītas. Abiem mirušajiem Somijas pilsoņiem tiks veikta autopsija, lai noskaidrotu nāves cēloni. Kamēr nav saņemti rezultāti, policija nekādus komentārus nesniedz. 

Kuģis Tallinas pasažieru ostā piestājis vakar, 19. oktobrī, ap plkst 22 vakarā. Kuģis ostu pametis šodien, 20. oktobrī, ap plkst 12.30. Pasažieriem ir iespēja rezervēt kajīti, Tallinas ostā palikt uz kuģa klāja vai arī apmeklēt pilsētu. Kuģa sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Nojda norāda, ka abi mirušie pasažieri gan kuģi nav pametuši. 

"Kad kas tāds notiek uz kuģa, parasti cietušie ir gados veci cilvēki. Abas nāves, šķiet, ir sakritība un visticamāk nav saistītas. Abi jaunieši ceļoja kopā ar draugiem, divās nesaistītās grupās. Arī viņu kabīnītes ir tālu viena no otras," saka Nojda. 

Uz augšu
Back