43 fakti par Andri Kiviču 43. dzimšanas dienā (16)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Sestdien, 30. maijā, skandalozajam mūziķim, rakstniekam, dzejniekam, mūzikas un tekstu autoram, bijušajam "Riga TV24" raidījuma "Rampas Ugunis" vadītājam un sabiedrības dāmas Lienes Kivičas vīram Andrim Kivičam aprit 43 gadi.

Viņa 43. dzimšanas dienā "Apollo Izklaide" apkopoja 43 faktus par Andri Kiviču. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sveiciens visiem superīgajā dienā!???

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

1. Andris Kivičs ir viens no 19 744 Andriem Latvijā, liecina Pilsonības un migrācijas pārvaldes mājaslapā pieejamā informācija. 

2. Pēc horoskopa Andris Kivičs ir Dvīņi. Astrologi norāda, ka Dvīņu zīmes vīrieši ir noslēgto un pārtraukto laulību rekordisti. Pie tā galvenokārt vainojama šīs Zodiaka zīmes pārstāvju nepatstāvīgā daba un biežie sānsoļi.

3. Pirms kļūšanas par mūziķi Kivičs kādu laiku profesionālā līmenī spēlējis basketbolu - bijis Latvijas U18 izlases dalībnieks, arī pieaugušo izlases kandidāts, pēc karjeras LJBL spēlējis arī profesionālā līmenī Latvijas Basketbola līgā.

4. 1994. gadā Frankfurtē kopā ar Aigaru Vītolu un Raimondu Fūrmani Kivičs kļuvis par pasaules čempionu strītbolā.

5. Andris Kivičs ir izdevis septiņus kompaktdiskus un divus lejupielādes albumus. Abos viņš ir visu dziesmu teksta un mūzikas autors. 2020. gada pavasarī Kivičs izdeva vēl vienu albumu, kas ierakstīts ar viedtālruni un veltīts pašizolācijas laikam

6. Karjeras laikā ar grupu "Z-Scars", kā arī kā solo mākslinieks viņš uzstājies arī daudzviet ārpus Latvijas - Anglijā, Igaunijā, Vācijā, Īrijā, Islandē, Zviedrijā, Džersijas salā, Gērnsijas salā, Kanāriju salās, Afganistānā un citviet. Pēdējā laikā Kivičs uzstājas kopā ar savu dzīvesbiedri - sievu Lieni. 

7. Astoņpadsmit gadu vecumā Andris Kivičs uzvarēja Latvijas Televīzijas diktoru konkursā, taču nevienu dienu tā arī nav strādājis par diktoru.

8. Andrim Kivičam ir trīs bērni - divas meitas un viens dēls. Pašlaik kopā ar sievu pāris gaida ierodamies pasaulē savu pirmo kopīgo atvasi. Šis būs Andra ceturtais bērniņš. 

9. Divas Kiviča meitas dzimušas laulībā ar Madaru Kiviču, bet dēls - attiecībās ar stilisti Danu Dombrovsku. 

10. Andris Kivičs ir trīs reizes precējies, trīs reizes šķīries. 2019. gada novembrī Kivičs paziņoja, ka aiziet no ģimenes, lai uzsāktu attiecības ar Lieni Skulmi. Pāris mija gredzenus 2020. gada 3. janvārī.

Kiviča sievas lomā iepriekš bijusi gan basketboliste Ilze Ieviņa, gan modele Elīna Straume. Kādu laiku Kivičs bija kopā ar saksofonisti Agnesi Karpoviču.

11. Arī Kiviča sievai Lienei ir trīs bērni - meitas.

12. Kiviču pāris kopā muzicē un uzstājas dažādos pasākumos. 

13. Nesen pāris kopīgi svinēja arī Lienes svētkus - 31. martā Liene Kiviča atzīmēja 40. dzimšanas dienu

14. Andris Kivičs 2018. gadā notikušajās 13. Saeimas vēlēšanās startēja partijā "KPV LV" un kļuva par vissvītrotāko kandidātu (no "KPV LV" sarakstiem svītrots ap 4000 reižu, bet saņēma ap 5000 plusu).

15. Pēc neievēlēšanas Saeimā Kivičs nonāca slimnīcā.

16. Andris Kivičs ir bagātīgi tetovēts vīrietis. Viņš aptetovējis arī roku pirkstus

17. Pēc attiecību sākšanas ar Kiviču arī Liene uz savas miesas uztetovējusi vairākas lietas - arī simboliskus veltījumus mīlotajam.

18. Reiz, esot tiešraidē sociālajā tīklā "Facebook" kopā ar mīļoto, Kivičam gadījās nozibināt plikumus. Ja esi pilngadīgs, par to iespējams vairāk uzzināt šeit. Savukārt par to, kāpēc vispār cilvēki mēdz publiski zibināt plikumus, iespējams uzzināt šeit

19. 21. maijā Andris un Liene Kiviči nāca klajā ar ziņu, ka viņu ģimeni papildinājis suņuks.

20. 2019. gada sākumā Andris un Liene Kiviči pievienojās to slavenību pulkam, kuru kailfoto ir nopludinājuši nelabvēļi. Par to vairāk iespējams uzzināt šeit.

21. Kivičs ar mīļoto kopīgi sākuši tirgot kreklus ar saviem "spārnotajiem" izteicieniem.

22. 2020. gada maijā Kivičs pavēstīja, ka vairs nekad nevēlas atgriezties Latvijas politikā.

23. Lai arī iepriekš pāris sacīja, ka neatklās gaidāmā mazuļa dzimumu, vērīgākie pāri fani izteikuši minējumus par to

24. 2020. gada februāra beigās izsoļu sludinājumu vietnē nonāca skandalozā mūziķa Andra Kiviča sievas Lienes dzīvoklis.

25. Vēlāk Kiviču pāris pastāstīja, kas notika ar abu dzīvokli, kurš nonāca izsolē.

26. Covid-19 pandēmijas laikā arī Kivičs caur dziesmu ļāvās "griķu mānijai".

Fotogalerija: Lienes Skulmes apģērbu andele

26. Liene Skulme, pretēji sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, pati bildinājusi mīļoto Kiviču. 

27. Īpaša dziesma tikusi veltīta arī abu mīlas priekiem un tiešraidei no vannas. Tās autors ir pats Kivičs. 

28. Starptautiskajā sieviešu solidaritātes dienā Kivičs veltīja īpašus epitetus dāmām

29. 2020. gada februārī Kivičs publiskoja vairākus ierakstus un "Facebook" tiešraidi, kurā aicina glābt Dānijā aizturēto Latvijas pilsoni Kristīni Misāni.

30. Kiviču vannas prieku publiskošanai pat uzradās sekotāji - viņu "pēdās gāja" ASV dzīvojošais režisors Miks Ozoliņš un aktieris Pauls Iklāvs jeb Liktenīgais, kuru ar Kiviču vieno vēl kas - tieši Liktenīgais kariķēja Lieni Kiviču. 

31. Vēlāk kļuva zināms, ka Miku Ozoliņu un Andra bijušo sievu Madaru Kiviču vieno abpusējas simpātijas. Vēlāk gan tika ziņots, ka attiecības abi nolēmuši neturpināt.

32. Andris Kivičs kopā ar mīļoto Lieni piedalījās "STV Pirmā!" realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti", kas vēstīja par skandalozā pašmāju mūziķa un sabiedrības dāmas attiecībām. Abi nākuši klajā arī ar informāciju, vai plānots šova turpinājums

Fotogalerija: Andris Kivičs laiku lokos

33. Pāra suņuks jau ticis pie sava "Instagram" konta

34. Liene pirms kāzām tikusi pie "nestandarta" saderināšanās gredzena, ko viņai dāvājis mīļotais. 

35. Kiviča un viņa mīļotās aktivitātes publiskajā telpā nonākušas Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā.

36. Kivičs un Skulme ir aktīvi sociālo tīklu lietotāji. Nereti viņi saviem sekotājiem atrāda kadrus no atpūtas vai sarīko kādu video tiešraidi. Kivičs kopā ar mīļoto bijuši sociālā tīkla "Facebook" tiešraidē ne vien vannā, bet arī kublā. Pašizolācijas laikā abi nereti muzicē sociālo tīklu tiešraidēs. 

Fotogalerija: Kiviča un Skulmes atpūta Itālijā 

37. Reiz šova laikā pāris, ļaujot skatītājiem ielūkoties pavisam privātās attiecību niansēs, kopīgi uzzināja grūtniecības testa rezultātu.

38. Kivičs līdz šim ir izdevis divas grāmatas par savu dzīvi: "Mana privātā dzīve. Tik atklāti kā vēl nekad" un "It kā tu kaut ko zinātu?", taču abi ar Lieni aktīvi strādā pie abu kopīgās grāmatas izdošanas.

Fotogalerija: Kivičs dzied Veidenbauma tekstus "Dēkaiņa" ābeļu dārzā

39. Ceļojuma laikā Tenerifē pāris nodarbojoties ar mākslu. Halātā tērpies Kivičs apdzied viņa piedzīvojumus Tenerifē.

40. Kivičs ar Skulmi Spānijā sākuši ēst veselīgi un sportot. Tiesa, ik pa laikam veselīgāka dzīvesveida ievērošanā gadījušies arī misēkļi

41. Savā grāmatā mūziķis atklāja, ka 2018. gada 28. augustā, uzstājoties Mārtiņam Freimanim veltītajā koncertā, viņam bijusi sirdslēkme. Dienu pirms koncerttūres atklāšanas viņš "norāvies no ķēdes", lietojis grādīgos dzērienus.

42. Kiviču pāris publiski ir vērsušies pie Krievijas popdīvas Buzovas, kurai ar mīļoto ir viņiem līdzīgs tetovējums.

43. "Latvijā nav tādas mīlestības!" Kivičs ir apraudājies savu kāzu nakts tiešraidē.

Fotogalerija: Andris Kivičs tiekas ar "It kā Tu kaut ko zinātu?" grāmatas faniem

Komentāri (16)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu